ספורט וכושר - מרתון ג'ילט תל־אביב 2012 של עיריית תל־אביב-יפו אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 05/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספורט וכושר > "מרתון ג'ילט תל־אביב" 2012 של עיריית תל־אביב-יפו
  כתבות אחרונות
TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך TLV OPEN SUP RACE 2014 - אליפות תל אביב הפתוחה ב-SUP יוצאת לדרך

תרגילי התעמלות בטיסה -  כדאי לנסות תרגילי התעמלות בטיסה - כדאי לנסות

המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים המתח והחרדה באזעקות - התרגילים שעוזרים

לטעום את הגולף לטעום את הגולף

התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית התאמת נעליים לריצת מרתון וטיפים בנושא פעילות ספורטיבית

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2014

חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון חנוכה על הקרח, בהיכל הקרח חולון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

"מרתון ג'ילט תל־אביב" 2012 של עיריית תל־אביב-יפו

מאת: שוש להב

אירוע הספורט הבין-לאומי הגדול בישראל יתקיים ביום ו' 30/3/12 ברחובות המאפיינים את העיר העברית הראשונה. נכון, בלגן לנוסעים אבל ססגוני ושמח לרצים ולצופים.האם את מסוגלת לדמיין ריצה רצופה של 42 ק"מ? אם כן, הוסיפי לזה עוד 195 מטרים והצטרפי למרוץ מרתון ת"א. אם קשה לך, תוכלי לקצר לחצי מרתון - 21 ק"מ, ואם גם נתון זה גורם לך קשיי נשימה, אז אפשר להזדנב עם הילדים למרחק של 420 מטר. מספיק!

עיריית תלֿ אביב- יפו ניצבת בשורה אחת עם המרתונים הגדולים בעולם ומציעה מסלול משודרג, איכותי ומרהיב, העובר ברחובות ובאתרים האטרקטיביים ביותר בעיר. "מרתון ג'ילט תל אביב" בדרך לשבירת שיא ישראלי של משתתפים:

אלפים כבר הבטיחו את מקומם וכ - 25,000 רצים צפויים להשתתף באירוע הספורט הבינלאומי הגדול ביותר שנערך בישראל.

מרתון ג'ילט תל אביב יהיה חג עם אירועים אטרקטיביים בכל רחבי העיר:

* במות מוסיקה שיפרסו לאורך המסלולים. *ערכת עידוד ייחודית הכוללת את מפת אירועי ומתחמי המרתון ואמצעי עידוד יחולקו לכ- 250,000 בתי אב בעיר תל אביב. *שת"פים מפנקים עם בתי הקפה ועם המסעדות. *מתחם פיקניק משפחתי והפעלות בכיכר רבין. *אפטר מרתון פארטי בפארק צ'ארלס קלור עם הדיג'י המובילים בסצנה התל אביבית .

25,000 רצים ו- 100,000 מעודדים ומשתתפים צפויים לקחת חלק השנה באירועי "מרתון ג'ילט תל אביב" אירוע הספורט הבין-לאומי הגדול והמוביל בישראל, שיתקיים ביום שישי, 30/3/12.

המרתון שנחשב לאחד המרתונים המקצועיים והמובילים, הוא כבר מסורת ומהווה את אחד מאירועי העוגן הבין־ לאומיים בתל אביב-יפו. הוא צפוי השנה לשבור שיא ישראלי של יותר מ - 25,000 רצים. אלפי נרשמים כבר הבטיחו את מקומם באירוע. סיום ההרשמה במחירים מיוחדים יהיה ב - 29.2.2012.

השנה יוצע לרצים מסלול אורבני ייחודי, שיעבור בכל רחובותיה המרכזיים של העיר, במטרה לאפשר לעשרות אלפי הרצים והמעודדים חוויית ריצה ייחודית שתכלול את האתרים והרחובות האטרקטיביים ביותר בעיר, כמו: רח' דיזנגוף, שד' רוטשילד, מגדלי עזריאלי, מתחם שרונה, רמת החייל, כיכר רבין ועוד. מיריית הזינוק ולאורך כל המסלול, האירוע ילווה במספר רב של אנשי צוות ובציוד מתקדם מצד העירייה וחברת "כפיים" המפיקה את האירוע.

עיריית תלֿ אביב-יפו הכריזה השנה על "חג המרתון" וקוראת לתושבי העיר ולאורחיה לצאת לרחוב לעודד, לבלות באירועים השונים בעיר. רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו: "שנת 2012 תיזכר כשנה שבה הופכת תל- אביב - יפו מעוד עיר בה נערך מרתון, לעיר לה מקום של כבוד בשורה אחת עם ערים כמו ניו יורק, לונדון וברלין, אשר חוגגות פעם בשנה את חג מרתון. לאורך המסלול שיעבור השנה ברחובות המרכזיים בעיר, ייהנה הקהל הרחב ממסיבות, מוזיקה ופיקניק בוקר בכיכר רבין, וכל שנשאר הוא לירות את יריית הזינוק ולברך את כולכם בחג מרתון שמח!"

מוטי אמברם, מנהל מחלקת הספורט בעיריית תל אביב יפו": "העיר תל- אביב - יפו שוברת עוד שיא בתחום הספורט. במרתון תל- אביב, הנחשב למרתון האיכותי והגדול בישראל, אנו צפויים לשבור את שיא הנרשמים והמשתתפים באירועי המרתון ובכוונתנו לשבור שיא גינס עולמי במסיבת הפסטה".

השנה במרתון 7 מסלולי ריצה בדרגות קושי שונות, ביניהן אף מסלול מיוחד לילדים באורך 420 מטר ומסלול עממי "גם אני יכול" של 4.2 ק"מ, שמאפשר לאלפי רצים בכל הגילים והרמות להשתתף במקצים השונים.

מרתון ג'ילט תל אביב הוא אירוע דגל של עיריית תל אביב- יפו. את האירוע מפיקים המחלקה לספורט בעיריית תל אביב- יפו וחברת "כפיים". מחירי ההרשמה: מ-90 ₪ למקצה - 4.2 ק"מ - מרוץ 10% ועד ל- 250 ₪ למקצה המרתון המלא, תלוי במרוץ ובמועד ההרשמה.

עיריית תלֿ אביב-יפו קבעה כבר את תאריכי המרתון לשנים הקרובות בשנת 2010, והוא יתקיים בתאריכים האלה: 15 במרץ 2013, 4 באפריל 2014, 27 במרץ 2015 - לטובת האירוע רחובות ראשיים בכל מרכז תל־ אביב-יפו ייסגרו ויציעו חוויית ריצה ייחודית.
נוצר: 2/22/2012 4:00:00 PM
עודכן: 2/22/2012 4:08:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים