בריאות - כורכום ליפוזומלי באריזה חדשה מבית אקוסאפ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 19/06/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > בריאות > כורכום ליפוזומלי באריזה חדשה מבית אקוסאפ
  כתבות אחרונות
ILLUMINATINGEYE Eye cream  - לראשונה בישראל! ILLUMINATINGEYE Eye cream - לראשונה בישראל!

טיפים שיעזרו לשפר את מערכת העיכול טיפים שיעזרו לשפר את מערכת העיכול

טיפים להקלת כאבים והתכווצויות מפעילויות ספורט טיפים להקלת כאבים והתכווצויות מפעילויות ספורט

הפורמולה המיוחדת הפורמולה המיוחדת "שארפ" של Nutri Care

נא להפנים - אין גיל לתרגיל נא להפנים - אין גיל לתרגיל

המולטי ויטמין מהטבע - כל הסיבות לאכול פטרוזיליה המולטי ויטמין מהטבע - כל הסיבות לאכול פטרוזיליה

Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

כורכום ליפוזומלי באריזה חדשה מבית אקוסאפ

מאת: שוש להב
כורכום ליפוזומלי באריזה חדשה מבית אקוסאפ

פיתוח תוספים בטכנולוגיות מתקדמות, משפרות את הזמינות הביולוגית של צמח הכורכום, את הספיגה של התוסף, ובכך ממקסמות את התועלת שניתן להפיק ממנו  

ידוע שצמח הכורכום מוכר כאחד מהצמחים החשובים ברפואה הטבעית, המסורתית והמערבית. הצמח שכבר אלפי שנים משמש כאחד מהתבלינים החשובים בעולם, היה ועודנו אחד הכלים החשובים בטיפול ברפואה הסינית וברפואה ההודית (אירוודה), ובשנים האחרונות אפילו התפרסמו אלפי מחקרים מדעיים על יתרונותיו של הצמח, ומחקרים כאלה עדיין נערכים במדינות רבות בעולם.

הרכיבים הפעילים המוכרים שבשורש הכורכום, נקראים כורכומנואידים, אלה המעניקים לצמח את הצבע הצהוב, הפכו את השימוש בצמח מתבלין אקזוטי ואטרקטיבי, לצמח שמיוחסים לו סגולות מרפא, גם בעולם המערבי. חשוב לציין כי הכורכומין מהווה רק 2%-5% מכלל רכיבי שורש הכורכום.

מנפלאות הכורכום: 

 מלבד הכורכומין, שורש הכורכום מכיל קומפלקס גדול של רכיבים נוספים, למעשה השורש המכונה טומריק מכיל עוד עשרות רכיבים פעילים. מחקרים שבחנו את הערך התזונתי שלו מצאו כי היא עשיר ברכיבים, כגון: פחמימות מורכבות, סיבים תזונתיים, חומצות אמינו וחלבונים, נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים, ביניהם: ברזל, אבץ, נחושת, סידן, כרום, ויטמין A, קומפלקס B ועוד.

למרות העושר הניכר של הצמח, לצערנו הוא אינו נספג בצורה מיטבית במערכת העיכול, מסבירה ליזה אוגינסקי חדד, נטורופתית בחברת אקוסאפ:  "הצמח מסיס בצורה המיטבית בשמן, ואילו מערכת העיכול היא סביבה מימית. מה שהופך את הזמינות הביולוגית שלו לנמוכה, וברוב המקרים איננה מאפשרת לגוף לנצל את שלל התועלות הבריאותיות שלו. כדי להתגבר על הזמינות הביולוגית הנמוכה, פיתחנו בשנים האחרונות שיטות חדשניות לייצר תוספים".

שיטות חדשניות לייצר תוספים:

 השיטה הראשונה היא הטכנולוגיה הליפוזומלית, המסייעת לתוסף לחדור את מערכת העיכול. הליפוזומים הם מולקולות בעלות מבנה כדורי שהמעטפת שלהם בנויה מאותו חומר טבעי ממנו בנויה מעטפת התא האנושי. חומר זה נקרא פוספוליפיד. המבנה הייחודי שלו מסייע לחומרים הפעילים לחדור בקלות ובמהירות את תאי האפיתל שבמעי בהם מתרחשת הספיגה, ולפרוק לתוכם את תכולתו.

במקרה של הטומריק, שולבה גם טכנולוגיה חדשנית נוספת, טכנולוגית ה-PNS או בשמה המלא Polar Non polar Sandwich - העושה שימוש ברכיבים מסיסי המים שבשורש הטורמריק, העוטפים את מולקולת הכורכומין המסיסה בשמן כמו כריך, כדי לשפר את מסיסותה ואת ספיגתה במערכת העיכול, ובכך מגבירה את מסיסותם וספיגתם במערכת העיכול מרקמת המעי למחזור הדם.

"פיתוח תוספים בטכנולוגיות מתקדמות, משפרות את הזמינות הביולוגית של הצמח, את הספיגה של התוסף, ובכך ממקסמות את התועלת שניתן להפיק מהצמח". מסכמת ליזה.

Lipo Turmeric , כורכום ליפוזומלי 125 מ"ל – עלות 139 ₪.

ניתן להשיג בהזמנה טלפונית או בבתי טבע ובבתי מרקחת ברחבי הארץ.

וכן באתר הבית:  www.ecosupp.co.il   

קישור ישיר למוצר:

https://www.ecosupp.co.il/product/lipo-turmeric-%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9e%d7%a8%d7%99%d7%a7-%d7%9c%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%96%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%99/

 

 

(צילום: יח"צ)                                           

 נוצר: 8/29/2020 5:31:00 PM
עודכן: 8/30/2020 9:23:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים