בריאות - Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > בריאות > Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר
  כתבות אחרונות
אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים' אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים'

כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב

איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים

כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית

שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו

לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל

סופר פוד תוצרת ישראל - אבקת צבר אדום סופר פוד תוצרת ישראל - אבקת צבר אדום

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר

מאת: יפה ישראלי
Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר

מוצרי השיער לגברים מבית חיים שיר, Beards&Brothers עושים לכל גבר חשק לעוד. מותג סנט הייר משיק קולקציית מוצרים לגברים, שעושה מהפך בעולם השיער והזקנים לגבר 

כבר מילדות ובהשפעתה של אמא שלי, הייתי מודעת לנושאי טיפוח ויופי, ומראה אסתטי חשוב לי מאד. ולא רק אישי שלי, אלא של הסביבה בה אני חיה, וברור שזו ההתיחסות שלי גם לבן זוגי. אם הוא לא שם לב, אז אני נמצאת שם תמיד לדאוג שטיפוח ואסתטיקה יהיו גם חלק ממנו. לשמחתי, החיים נעשו הרבה יותר קלים, כשהאיש שלי גילה את מוצרי Beards&Brother - מותג מוצרי השיער לגברים, סנט הייר, שבבעלות חיים שיר!

מותג מוצרי השיער סנט הייר, שבבעלות חיים שיר, משיק קולקציית מוצרים לגברים שעתידה לעשות מהפך בעולם השיער והזקנים לגבר. בשנים האחרונות החליט היזם, איש העסקים ומומחה מוצרי השיער, חיים שיר, לבצע מהפך אמיתי בעולם מוצרי השיער לגברים. הוא הבחין כי רוב התכשירים מיועדים לנשים במאפיינים, רכיבים, ריחות ואפילו בעיצוב האריזות. חיים החל לחקור את דרכי החשיבה, השאיפות, הצרכים של גברים, כמו גם הרגלי הצריכה שלהם, ולייבא מוצרים המותאמים במיוחד עבורם, במטרה להפוך את נושא הטיפוח לשקוף וקליל יותר עבור הגברים,  ששואפים להיראות טוב בכל מצב.

המותג Beards&Brothers:                                                                              

בנוסף, השיק חיים את המותג Beards&Brothers הנותן מענה לגברים מזוקנים ולגברים בכלל בתחומי טיפוח, קוסמטיקה, סטיילינג, עיצוב שיער, לייף סטייל ואפילו קולינריה. שיר טוען כי טרנד הזקנים אילץ גברים להכיר תחומי טיפוח שעד אז לא נגעו להם, כמו סידור וסירוק הזקן, שימוש במוצרים לשמירה על עור הפנים, היגיינה באיזור הזקן ועוד. לכן, המותג מעוצב באווירה גברית והמוצרים נותנים מענה מושלם לטיפוח הזקן ושמירה על לוק מוקפד ומרשים.

יחד עם זאת, מדגיש חיים שיר את חשיבות הנגשת המוצרים לגברים, החל מהרמה בסיסית,  כמו שם המוצר ועד לאלמנטים כמו ניחוח הקרם אותו הם מורחים. גברים נרתעים מריחות פירותיים ומתוקים ומעוניינים לשמור על שגרת טיפוח, מבלי להרגיש שהיא פוגמת בגבריות שלהם, ולכן בחר שיר במוצרים בניחוחות ניטרלים וגבריים. בנוסף, ליין המוצרים לגברים נמכר באריזות עם כיתוב ברור לגבי אופן השימוש, תדירות, עוצמת השומניות והברק ונתונים נוספים שלנשים נראים מובנים מאליהם, אך גברים צריכים ללמוד ממש מהתחלה...

אמנת השירות של חיים שיר:                                                                                       

 אל כל אלו מצטרפת אמנת השירות של חיים שיר, הכוללת יחס אישי לכל לקוח וייעוץ מקצועי לכל דורש, בכל הקשור לטיפוח ואסתטיקה. שיר וצוות היועצים שלו נותנים מענה מקוון, טלפוני ופרונטלי, והם מדריכים גברים הזקוקים להכוונה לגבי אופן השימוש במוצרי הקולקציה החדשה ובכלל.

חיים שיר משיק קולקציה גברית במיוחד, שתעשה לכל גבר חשק לגדל זקן... מעכשיו, כל גבר יכול להרגיש טוב עם עצמו ולהיראות נפלא בכל סיטואציה, כשהוא יודע שמאחוריו  עומדים גברים כמוהו ומוצרים שמיועדים במיוחד עבורו.

ניתן להשיג:

info@beardsandbrothers.com

פייסבוק: Beards & Brothers London

אינסטגרם:beards_n_brothers

אתר החברה: www.beardsandbrothers.com/he

טלפון: 09-885860

 

(צילום: יח"צ)

 Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר
Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר
Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר
נוצר: 8/9/2018 8:13:00 PM
עודכן: 9/8/2018 8:16:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים