בריאות - תיק רפואי שחובה לארוז לכל טיול אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 01/06/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > בריאות > תיק רפואי שחובה לארוז לכל טיול
  כתבות אחרונות
Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר Beards&Brothers מוצרי שיער לגברים מבית חיים שיר

אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים' אוהבים כפליים ב'אופטיקה עיניים'

כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב כורכומין ליקוויד ג'ל של חברת סופהרב

איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים איך לשפר מראה עור רפוי? להרבלייף יש עצות וטיפים

כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית כיצד נתמודד עם 'מכת הנמלים' בבית

שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו שבועות אלטרנטיבי עם המותג אלפרו

לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל לישון טוב משמעו לתרום לבריאותנו. יום השינה העולמי ה-11 צויין גם בישראל

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תיק רפואי שחובה לארוז לכל טיול

מאת: מערכת Iwomen
תיק רפואי שחובה לארוז לכל טיול

חופשת הפסח היא הזדמנות מצוינת לבילוי משפחתי בחו"ל, אך ישנם כמה גורמים היכולים להפוך חופשה חלומית לחופשה המתרכזת בחדר בית מלון.בכמה מחלות עלולים בני המשפחה ללקות במהלך חופשה משפחתית בחו"ל? אם תשאלו הורים מודאגים – כמעט בכולן, וצריך להיערך אליהן מבעוד מועד. בנוסף לעבודת האריזות המפרכת לפי החופשה: בגדים לילדים, בגדי ים, אמצעי בידור לנסיעות ארוכות, צעצועים ונעלי הליכה יש לזכור לארוז תיק עזרה ראשונה ותיק תרופות לגיבוי לכל מחלה או פצע המסוגלים לקלקל את החופשה החלומית.

לעיתים אנו נסחפים ואורזים תרופה לכל מחלה וגם לכל צרה שלא תבוא. תיק התרופות הקטן הופך למפלצת אריזה סבוכה ומורכבת שגוזלת את מרבית זמן האריזה ובעיקר מקום יקר במזוודה העמוסה ממילא.

אז מה עושים? האם מתעלמים מהעובדה שבני משפחתנו עלולים ללקות באיזו מחלה– בוודאי שלא, ולכן, אורזים במידה, משכילים להבין שיש תרופות שכדאי לקחת מהארץ, אבל יש גם תרופות שאפשר לקנות בחו"ל.

תיק התרופות האופטימלי למשפחה המטיילת באדיבות המומחים:

ראשית, יש להתחשב ביעד אליו נוסעים, אם מדובר ביעד אקזוטי כדאי להצטייד ברוב התרופות מהבית.
מאידך אם מדובר ביעד מיושב, בתי המרקחת המקומיים בוודאי מצוידים במלאי תרופות ללא מרשם רופא, ובכל זאת, יש תרופות שכדאי להצטייד בהן מראש וביניהן:

החשוב מכול: תרופות מרשם שבני המשפחה צורכים. הצטיידו מבעוד מועד במלאי התרופות שיספיק לנסיעה. כמו כן, שימו לב אם הינכם צורכים תרופות במזרקים או בבקבוקים גדולים. לעיתים דרישות הבטחון במקומות מסוימים עלולות לגרום לכם להיפטר מתרופות אלו.

יש ילדים שיעדיפו צורת מתן תרופה אחת על אחרת. למשל, הילד לא מוכן לשתות סירופ להורדת חום ושיכוך כאבים, אבל יסכים ללעוס טבליה כמו דקסמול קיד, אם זה המצב, אל תיקחו סיכון, ארזו את התרופה.

משככי כאבים להקלת כאבי אוזניים או שיניים הנגרמים מהלחץ במטוס. משכך כאבים כדוגמת אדקס יכול לעזור לטפל במקרים אלו ולסייע גם במקרים של כאבי ראש, כאבי שרירים וכאבי מחזור. ניתן גם לארוז כמוסות אדקס ליקווי-ג'לס 400, לטיפול מהיר בכאבי ראש וכאבים נוספים.

רצוי לקחת גם מספר פלסטרים לעזרה ראשונה, ואם צריך יותר אפשר לקנות במקום. כמו כן, חומר מחטא למקרה של פציעות ושפשופים.

מומלץ להצטייד בכדורים נגד אלרגיה, כדוגמת זילרג'י, המטפלים בכל תופעות האלרגיה – העונתיות והלא עונתיות (גרד, פריחה ונפיחות כתוצאה מעקיצות יתושים, אבק וכדו').

גם אם אתם נוסעים למקום חם, רצוי להצטייד בכדורים להצטננות, היובש והצפיפות במטוס ושינויים במזג האוויר עלולים לגרום להצטננות גם בחודשי הקיץ והאביב. במקרים אלו דקסמול סינוס (למצוננים) או דקסמול קולד (אם הצינון מלווה גם בשיעול) יכולים לסייע.

תרופות נגד בחילות - מתאימות לשימוש במטוס או בנסיעות טיולים ארוכות, לדוגמא טרבמין. קיימים גם פתרונות טבעיים שמתאימים לילדים.

פעמים רבות השינוי באזור אקלים, כמו גם שינויי תפריט עלולים לגרום לעצירות. לכן מומלץ להצטייד בתרופות לטיפול בעצירות כגון בקוניסהצטיידו גם בתרופות לטיפול בשלשול, כדוגמת אימודיום.

במקרים מסוימים, כתלות ביעד, מומלץ להצטייד גם בתמיסות המכילות מלחים להחזרה לגוף במקרים של שלשול חריף.

תרופה למניעת צרבת – למי שסובל מסימפטום לא נעים זה. מומלץ להצטייד בכדור אומפרדקס-Z אשר מונע את הצרבת עד 24 שעות ואף מונע את התופעה מראש, ומאפשר לכם ליהנות מהטיול ומהאוכל הנהדר.

חופשה נעימה!

(*צילום: אפרת אשל)נוצר: 3/27/2013 5:30:00 PM
עודכן: 4/2/2013 11:30:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים