טיפולים - טכנולוגיה מודרנית ורפואה סינית – שילוב מנצח אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 06/08/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפולים > טכנולוגיה מודרנית ורפואה סינית – שילוב מנצח
  כתבות אחרונות
תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל? תסמונת קדם ווסתית - האם אני חייבת להתרגל?

"בית דרך חיים" - הבית לחיים בריאים

פוטוטראפיה : תנו לגוף לדבר

"הקשר בין נשימה לנשמה"

האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים האם אפשר לשנות הרגלים מזיקים

מהי מדיטציה ?

שלושת ה שלושת ה"טיפוסים" כמודל לבחירת הטיפול בהומיאופתיה קלאסית

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

טכנולוגיה מודרנית ורפואה סינית – שילוב מנצח

מאת: טניה סולומון
טכנולוגיה מודרנית ורפואה סינית – שילוב מנצח
במסגרת מחקר רפואי שהתקיים בשנות ה - 50 של המאה העשרים, התגלתה עובדה מעניינת: בנקודות המשמשות לדיקור ברפואה הסינית משתנה המוליכות החשמלית כשקיימים מצבים פתולוגיים בגוף. לפני כעשרים שנה, כאשר הטכנולוגיה והתפתחות המחשבים הגיעה לדרגה מספיק גבוהה, התאפשר ה"שילוב המנצח". הלנה גולצמן מנתניה, מנהלת קליניקה לרפואה טבעית מסבירה לנו את העניין.על מה בעצם אנחנו מדברים?
"טכנולוגית מחשב המבוססת על נתונים מדעיים, משולבת עם ידע של הרפואה הסינית שנצבר במשך אלפי שנים מאפשרת בדיקה פשוטה, מהירה ולא פולשנית לאבחון מדויק ביותר וטיפול המותאם אישית לכל מטופל. בעידן שבו לכל מורה רוחני יש אתר אינטרנט ואפשר לפגוש בפורומים וירטואליים מטפלים רבים בשיטות אלטרנטיביות, הטיפול ההוליסטי הפך כבר מזמן להרבה יותר ממפגש של אחד על אחד בין מטפל למטופל. היום, לא מספיקה מוזיקה מרגיעה, נר דולק, קטורת ריחנית ומטפל מקצועי, חייבים להיעזר בטכנולוגיה מתקדמת שבלעדיה אי אפשר להתאים את הטיפול האופטימאלי. המכשיר המדובר מתוצרת אמריקאית התקבל לשימוש ברחבי העולם בהיקפים הולכים וגדלים. השילוב בין הרפואה הסינית לטכנולוגיה המודרנית נותן מענה גם למקרים 'קשים' שלא אובחנו נכון ולא טופלו נכון במשך תקופה ארוכה! לפעמים הפתרון 'פשוט' למדי אך לא ניתן לגלות אותו בשום דרך אחרת מלבד שיטה זאת. מטופל שסבל מעייפות כרונית למרות שלא נמצא שום דבר חריג בבדיקות המקיפות בקופת חולים, גילה על ידי המכשיר שיש לו רגישות/תגובה לכספית. בבירור הסתבר שהאיש עבר בשנה האחרונה טיפול שיניים מסיבי במהלכו 'קיבל' מספר רב של סתימות מחומר בעל ריכוז כספית גבוה יחסית. גופו הגיע לנקודה בה לא יכול היה להתמודד יותר עם החומר הזה וכתוצאה מכך חש רע מאוד. בעקבות האבחון הופנה לרופא השיניים כדי להחליף את הסתימות הישנות בחומר אחר ואיכות החיים הירודה שלו השתפרה.

איך זה מתבצע?
" ביד אחת מחזיקים אלקטרודה נחושת וביד השנייה מתבצעת הבדיקה על ידי נגיעה בנקודות קבועות (בעזרת מכשיר דמוי עט) המודדת את המוליכות החשמלית. המערכת מעבדת את הנתונים וניתנת תוצאה: אילו מערכות או איברים בגוף לא מאוזנות ולא מתפקדות במלוא הפוטנציאל שלהם ומה הבעיה העיקרית שדורשת טיפול. "

מה לגבי חוסר סבילות/אלרגיות שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים סובלים מהן?
"חשוב מאוד לבדוק נושא זה אצל מטופלים הסובלים מתופעות שונות החל מ'אלרגיה' על כל הסימפטומים שלה ועד כאבי בטן, ראש או פריחות בעור.....ניתן למדוד את השפעתם של חומרים שונים על גופנו, וכך לזהות אלרגיות למזונות ולגורמים סביבתיים אחרים שנמצאים בשימוש יום יומי ועלולים לגרום לנזק ולפגיעה באיכות החיים. זה ניתן לביצוע באותו מכשיר הודות למאגר מידע ממוחשב הנמצא במערכת, והכולל בתוכו 'חתימה' אלקטרומגנטית של עשרות אלפי חומרים ומוצרי מזון. ניתן גם להביא לקליניקה לבדיקה, בין היתר: צבע לשיער, סבון, אבקת כביסה, מזון או כל דבר אחר. המכשיר 'יגלה' לנו אם אנו צריכים לסלק אותו מחיינו או יכולים להמשיך ולהשתמש בו ללא חשש".

מה הייחוד של המכשיר בו את משתמשת? מה היתרונות שלו?
"כשטכנולוגיה מודרנית וידע של רפואה סינית מסורתית נפגשים, התוצאה היא אולטימטיבית! מתבצעת 'עבודה' עם תוכנת מחשב מיוחדת המשלבת אבחון מדויק מאוד שלא ניתן להגיע אליו באמצעים אחרים של בעיות במערכת וכן רגישויות למזון וחומרים שונים אחרים. הגענו לעידן בו הדרך אל הבריאות נעזרת בבדיקה ככלי עזר לאבחון ועוזרת להצלבת מידה."

נוצר: 5/4/2009 6:53:00 AM
עודכן: 5/4/2009 9:12:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים