העצמה נשית - רב שיח מקדמות יחד 2 ביוזמת פורום דב לאוטמן, התקיים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > העצמה נשית > רב שיח "מקדמות יחד 2" ביוזמת פורום דב לאוטמן, התקיים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה
  כתבות אחרונות
ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום "תמונה מגדרית"

מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3 מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3

צוואה – צוואה – "טוב מוקדם מאשר לעולם לא"

חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה"ל

"מוזות" - המותג איתו מציינת נתניה את יום האישה הבינלאומי

הכנס הארצי השני הכנס הארצי השני "עיר ידידותית לנשים" באשדוד

גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר? גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר?

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

רב שיח "מקדמות יחד 2" ביוזמת פורום דב לאוטמן, התקיים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה

מאת: שוש להב
רב שיח

 "בכוחן של המתמודדות לכנסת ה -22 להוביל שיח משמעותי בתחום של חינוך לערכים דמוקרטיים וקידום חיים משותפים" 

 

אירוע "מקדמות יחד 2" התקיים ביום רביעי, 21.8.2019 בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברעננה, בהשתתפות ח"כיות, המתמודדות בבחירות הקרובות לכנסת ופעילות חברתיות בולטות.

 

הפאנל נערך בהנחיית העיתונאית, לינוי בר-גפן ועסק בתפקידן ואחריותן בתור נבחרות ציבור, לקידום חינוך, לשותפות ולערכים דמוקרטיים בחברה הישראלית, כדי להמשיך ולפעול למען החיים המשותפים יחד בסבלנות ובכבוד.

תשתית המחקרים של פורום דב לאוטמן בשנתיים האחרונות, הצביעה על כוחן של נשים להוביל שיח ערכי משמעותי ונוקב, על סוגיות מרכזיות שנוגעות לתחום של חינוך לדמוקרטיה ולחיים משותפים.

המשתתפות בדיון: איילת שקד שרת המשפטים לשעבר, עו"ד אמי פלמור מנכ"לית משרד המשפטים לשעבר, ח"כ תמר זנדברג, ח"כ קארין אלהרר, ח"כ מרב מיכאלי, ח"כ עידית סילמן, ח"כ אורלי פרומן, ח"כ פנינה תמנו שטה, נעה רוטמן, עו"ד רויטל סויד, זינב אבו סויד, יעל כהן פארן, פרופ' יפעת ביטון, שולי מועלם, ואסתי שושן.

פורום "דב לאוטמן" הוקם לפני חמש שנים על ידי "קרן לאוטמן" ו"האוניברסיטה הפתוחה", כדי להמשיך את מורשתו של דב, אשר לחם למען חוסנה וערכיותה של החברה הישראלית. לוקחים בו חלק אנשי חינוך ועשייה, שמטרתם להעלות לסדר היום הציבורי את הנושאים של חינוך, ערכים, דמוקרטיה וחיים משותפים בחברה. הפורום, אשר חקר את הקשר בין נשים, שלטון מקומי וחינוך לדמוקרטיה, מצא את הבחירות הנוכחיות כהזדמנות לדון בנושא.

נעם לאוטמן - יו"ר קרן לאוטמן: "מפגש המועמדות לבחירות לכנסת ה-22, מבקש להעלות לסדר היום הציבורי את הנושאים של מדיניות החינוך, מתוך תפיסה לקדם ערכים של ערבות הדדית, סובלנות וסולידריות בין הקבוצות והקהילות המגוונות בישראל. אנו מאמינים כי מחובתם ויכולתם של נבחרי הציבור וקובעי המדיניות, להוביל ולהתחייב לערכים אלה, למען עתיד טוב יותר עבור כל הקבוצות בחברה הישראלית".

פרופ' מימי אייזנשטדט - נשיאת האוניברסיטה הפתוחה: "לאקדמיה תפקיד חשוב בקידום ערכים דמוקרטיים וחיים משותפים. האוניברסיטה הפתוחה חרטה על דגלה מאז הקמתה לקדם ערכים של שיווין וצדק, ולאפשר מתן קול לקבוצות רבות בחברה הישראלית: חילוניים, דתיים, חרדים, ערבים, אתיופים, תושבי מרכז ופריפריה".

לינק לשידור המלא מהאירוע:  

https://www.facebook.com/lautmaneduforum/videos/416572578955368/

בתמונה מימין לשמאל: יעל נאמן יו"ר קרן לאוטמן, פרופ' מימי אייזנשטדט נשיאת האוניברסיטה הפתוחה, פרופ' יפעת ביטון, ח"כ תמר זנדברג, ח"כ אורלי פרומן, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד, עו"ד רויטל סוייד, ח"כ עידית סילמן, שולי מועלם, ח"כ מרב מיכאלי, לני מילוא מנהלת פורום דב לאוטמן, נעה רוטמן, ח"כ פנינה תמנו שטה, ח"כ קארין אלהרר, יעל קהת מובילת רצות ומשפיעות.

 

(צילום: רענן כהן; יח"צ)

 

 רב שיח
נוצר: 8/25/2019 9:20:00 PM
עודכן: 8/25/2019 9:28:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים