העצמה נשית - נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > העצמה נשית > נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
  כתבות אחרונות
ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום "תמונה מגדרית"

מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3 מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3

צוואה – צוואה – "טוב מוקדם מאשר לעולם לא"

חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה"ל

"מוזות" - המותג איתו מציינת נתניה את יום האישה הבינלאומי

הכנס הארצי השני הכנס הארצי השני "עיר ידידותית לנשים" באשדוד

גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר? גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר?

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!

מאת: שוש להב
נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!

עפות קדימה! יום קסום עם עוצמה נשית, בסימן הבחירות המתקרבות, אורגן ע"י התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל, בשיתוף התאחדות המלונות. בפורום הנשים הוכרז האתגר לשנת 2020-2019 - גידול התיירות הנכנסת לישראל ל- 5 מיליון תיירים!! 

לא בכדי ניתנה הכותרת ליום האישה הזה - "עפות קדימה". כך היה עם מאות מנשות ענף התיירות בארץ, על מיגוון תפקידיהן, שנטלו אתנחתא מהעסקים ובילו יחדיו יום קסום, בו חגגו את 'יום האישה הבינלאומי 2019'. לאחר ההצלחה של שנה שעברה, החליטו בהתאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל, בשיתוף התאחדות המלונות, להפוך את האירוע למסורת שנתית, וכך התקיים ביום ג' 12 במרץ, במלון דייוויד אינטרקונטיננטל, בת"א, מפגש מרהיב של עוצמה נשית.

 

מברכות, ומברך:

אירוח מפנק עם ארוחות בוקר וצהריים, פאנלים מעצימים ומצחיקים, עם תכנים מרתקים והרבה חברות. החלק העיוני נפתח עם שלוש מברכות: חני סובול - מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות; יעל דניאלי - מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל; סמדר נמרודי רינות - יו"ר פורום המלונאות. נכח גם גבר אחד לרפואה.. רו"ח אמיר חייק - נשיא התאחדות המלונות בישראל, שנראה שמח בחלקו כתרנגול האחד בלול.. וגם אזכיר לטוב את איילת גינזבורג - מאמנת ומרצה, שהעמיקה בנושא 'שפת הגוף' ואת נעם - זמרת צעירה שהנעימה זמירות.

 

סובול ודניאלי ציינו שבשנה שעברה עמד הכנס בסימן "אתגרים העומדים בפני נשים בעולם התיירות", והשנה, בגלל הבחירות הקרבות, הוחלט להתמקד ב"אתגרים העומדים בפני פוליטיקאיות". מעל הבמה בפורום הנשים המיוחד הזה, יצאה הבשורה לאתגר לשנת 2020-2019 - גידול וצמיחה של התיירות הנכנסת לישראל, ל- 5 מיליון תיירים!! מחיאות הכפיים בהן התקבלה ההכרזה, העידו שהנתון האתגרי הזה, אפשרי.

 

"אתגרים העומדים בפני פוליטיקאיות":

לכנס, שעמד בסימן הבחירות הקרבות, הוזמנו שרות וחברות-כנסת מכהנות, וגם מועמדות חדשות ברשימות המפלגות לכנסת הבאה. את היום החגיגי הזה, הנחתה וראיינה אשת התקשורת, לינוי בר-גפן. וכיון שבתיירות עסקינן, ביקשה בר-גפן מכל אחת מנשות הפוליטיקה שהשתתפו בפאנלים, להביע דעתה בשני נושאים רלבנטיים לתחום התיירות בישראל: ההחלטה לסגור את שדה-דב, והאם מדינת ישראל ערוכה (תשתיות, תחבורה, חדרי מלון..) לאתגר 5 מיליון התיירים וכיצד ניתן להתמודד איתו?

 

אז אם לסכם את המכנה המשותף בתשובות של הפוליטיקאיות המרואיינות, הרי שכולן (פחות או יותר), התיחסו לנושא הסגירה של שדה-דב / אילת-ת"א, ואמרו ש: יש לשקול שוב את ההחלטה לסגור את שדה-דב, ורצוי להמתין לממשלה הבאה שתדון בסוגיה מורכבת זו ולמצוא פתרונות יצירתיים. באשר להשקעות בענף התיירות בישראל, כדי לעמוד באתגר 5 מיליון תיירות נכנסת, נאמר ש: התיירות היא ענף כלכלי חשוב ביותר, וכל השקעה בו תניב הכנסות לכלכלת המדינה.

 

נשות הפוליטיקה שהשתתפו:

אני מוצאת כחובה נעימה, להביע כאן את התרשמותי האישית מהפוליטיקאיות שהשתתפו בפאנלים, ללא קשר לדעתי הפוליטית. ראיתי ושמעתי נשים איכותיות, חכמות, נחושות, שרוצות לעשות טוב למדינה ולתושביה, ואין לי כלל ספק שהן תעלינה את רמת האיכות והתבונה בכנסת הבאה...

 

מבפאנלים השתתפו: ח"כ יפעת שאשו ביטון - שרת השיכון והבינוי, מפלגת כולנו; ח"כ איילת שקד - שרת המשפטים, מפלגת הימין החדש; ח"כ תמר זנדברג - יו"ר מפלגת מרצ; ח"כ פנינה תמנו-שטה - מפלגת יש עתיד/כחול לבן; ח"כ מירב בן ארי - מפלגת כולנו; פרופ' יפעת ביטון - מועמדת ברשימת מפלגת גשר; אורית פרקש - מועמדת ברשימת מפלגת הליכוד.  

 

 

(צילום: שוש להב)

 

 

 

 נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
נשות ענף התיירות חגגו את יום האישה הבינלאומי 2019. עפות קדימה!
נוצר: 3/17/2019 11:49:00 AM
עודכן: 3/17/2019 11:55:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים