משקאות - בירה נשר מאלט - שחור בטעם נוסטלגי כחול-לבן אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > בירה נשר מאלט - שחור בטעם נוסטלגי כחול-לבן
  כתבות אחרונות
יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

ראש השנה ביקב ססלוב ראש השנה ביקב ססלוב

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

בירה נשר מאלט - שחור בטעם נוסטלגי כחול-לבן

מאת: שוש להב
בירה נשר מאלט - שחור בטעם נוסטלגי כחול-לבן

"מה הקשר? בירה נשר". חוגגים עצמאות עם הטעם שמלווה אותנו מאז קום המדינה, בירה נשר מאלט. שחור, טעים, בריא וללא אלכוהול!שוב מתברר שטעמים שנצרבו בילדות, זכורים בבגרותנו ומעלים געגוע. בילדותי, בירה שחורה עם הכנפיים המרשימות, הייתה משקה נחשק, שזכיתי ללגום ממנו רק באירועים מיוחדים (חתונות, בר מצוות וכד'). מתי שהוא נעלם לי ונשכח, עד שחזר בגדול ובמחיר קטן..ׂ

בימים אלו, בהם גוברת המודעות לאורח חיים בריא ולאור ביקוש רב למשקאות בריאים וטעימים, מביאה בירה נשר מאלט את התשובה למשקה האולטימטיבי. הטעם המוכר והאהוב של נשר מאלט, מלווה אותנו עוד מלפני קום המדינה. מלבד טעמו הייחודי, מכיל המשקה 5 רכיבים בלבד: לתת-שעורה + כשות + סוכר + מים + 2CO, ללא אלכוהול וללא חומרים משמרים או צבעי מאכל.

השילוב בשימוש ברכיבים טבעיים, סגולות בריאותיות וטעם ייחודי, הם סוד ההצלחה של המוצר והאהדה הרבה למשקה. לנשר מאלט תועלות בריאותיות כגון נוגדי חמצון וויטמינים מקבוצת B. בנשר מאלט תכולת סוכר נמוכה ביחס למשקאות מוגזים אחרים. המשקה מכיל 34 קלוריות ל100 מ"ל לעומת 45-40 קלוריות במשקאות קלים ומוגזים.

יום העצמאות עוד רגע פה, ואין דרך יותר טובה לחגוג אותו מאשר עם המשקה שמלווה אותנו מאז קום המדינה - הטעם הנוסטלגי של בירה נשר מאלט!

* כמה עובדות שלא ידעתם על בירה נשר מאלט:
עד שנת 1987 הייתה נשר מאלט הבירה השחורה היחידה שנמכרה בארץ.מחיר בקבוק נשר בשנת 1940 היה 4.5 לירות, כאשר העובדים השתכרו אז 50 לירות לחודש.מכיוון שבשנות ה- 50-40 לא היה נהוג לשתות בירה בישראל, הוחלט לייצר בירה שטעמה נוטה למשקה קל, ומכאן טעמה המתוק יחסית של הבירה. טעם זה מושג משילוב של לתת קלוי וארומה ייחודית.הבירה השחורה הראשונה של ישראל, הייתה הרבה יותר מתוקה ממשקאות מקבילים בעולם.בשל טעמה המתוק של בירה "נשר מאלט", היא הפכה במהרה למשקה שאומץ ע"י משפחות וילדים.ממחקר שנערך בשנת 2000 בגרמניה, נמצא כי בירה שחורה מומלצת לשתייה ע"י נשים מניקות. אחת הסיסמאות המפורסמות של הבירה הייתה: "מה הקשר - בירה נשר".נשר מאלט אינו מכיל חומרים משמרים ואינו מכיל חומרי טעם וצבע מלאכותיים.

אז נשתה לחיים עם בירה נשר מאלט!

(*צילום: יח"צ)נוצר: 4/20/2015 11:43:00 PM
עודכן: 4/20/2015 11:46:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים