משקאות - יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 17/05/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים
  כתבות אחרונות
יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

ראש השנה ביקב ססלוב ראש השנה ביקב ססלוב

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

מאת: שוש להב
יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

לקראת חג פסח: דור 2 קברנה סוביניון - 2012, דור 2 מרלו - 2012, דור 5 קברנה פרנק - 2011, דור 5 סירה -2011 - לחיים!!לקראת חג הפסח, יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים:

* דור 2 קברנה סוביניון - 2012
יין בורדו כהה עם רמזים של פרי אדום בשל, אוכמניות, אקליפטוס וטבק מלווה בעץ קלוי עדין. היין בעל גוף מלא ומרכב עם סיומת ארוכה
ונעימה.
המחיר המומלץ לצרכן- 60 ₪.
על הכרם: הענבים מגיעים מפסיפס ייחודי של כרמים בוגרים, מאזורי גידול בגליל, בשפלת יהודה ובהרי ירושלים. יבולים מוגבלים ומשטר מים מצומצם, תורמים לקבלת ענבים איכותיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן, מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.
על עשיית היין: הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות, הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. התירוש הותסס בטמפרטורה קרירה של 24-22 מע"צ כדי לשמר את אופי הזנים. לאחר תום התסיסה המלולקטית, היין התיישן בחביות למשך 10 חודשים. לאחר תקופה זו הורכב ממסך זה המבוסס על עוצמת הקברנה סוביניון.

* דור 2 מרלו - 2012
יין אדום בורדו עם רמזים של פרי אדום, מנטה, דובדבנים, גרגרי יער כהים ועץ אלון ברקע. היין בעל גוף עגול ורך עם סיומת פירותית נעימה.
מחיר מומלץ לצרכן-60 ₪
על הכרם: הענבים מגיעים מפסיפס ייחודי של כרמים בוגרים, מאזורי גידול בגליל, בשפלת יהודה ובהרי ירושלים. יבולים מוגבלים ומשטר מים מצומצם תורמים לקבלת ענבים איכותיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן, מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.
על עשיית היין: הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות, הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. התירוש הותסס בטמפרטורה קרירה של 24-22 מע"צ כדי לשמר את אופי הזנים. לאחר תום התסיסה המלולקטית היין, התיישן בחביות למשך 10 חודשים. לאחר תקופה זו הורכב ממסך זה המדגיש את קטיפתיות המרלו.

* דור 5 קברנה פרנק - 2011
יין סגול כהה עם רמזים של פלפל שחור, טבק, ליקריץ, אגוז קלוי ושוקולד מריר. היין בעל גוף מלא וקטיפתי, עם סיומת תיבולית ארוכה.
מחיר מומלץ לצרכן- 89 ₪
על הכרם: ענבי הקברנה פרנק נבצרו מכרם כוכב השחר, אשר במורדות המזרחיים של הרי ירושלים, בגובה של כ- 600 מטר. אדמת הכרם מסוג "טרה רוסה" עם אבני בזלת, הינה קרקע מנוקזת שמפתחת את השורשים ומעצימה את כוחם של הגפנים. לכרם חשיפה טובה לאור המאפשרת הבשלה איכותית ומלאה, בשילוב לילות קרירים התורמים לריכוז טעמים בענבים.
על עשיית היין: הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. לאחר השרייה של שלושה ימים למיצוי עדין של הטעמים המצויים בקליפות הענבים התירוש הותסס בטמפרטורה של 24-22 מע"צ על מנת לשמר את אופי הקברנה פרנק. לאחר תום התסיסה המלולקטית היין התיישן בחביות צרפתיות ואמריקאית למשך 14 חודשים שבסיומו התקבל יין אופייני לזן, מתובל, עוצמתי ומרשים.

* דור 5 סירה - 2011
יין סגול עמוק עם רמזים של סיגליות, פלפל גרוס, דומדמניות, אגוז קוקוס, וניל וצימוקים שחורים. היין בעל גוף מלא ומורכב עם סיומת ארוכה ונעימה.
מחיר מומלץ לצרכן-89 ₪
על הכרם: מקור ענבי הסירה מאזור כפר תבור בגליל התחתון. פסיפס ייחודי של אדמת בזלת בה משולבים חלקי סלע גיר מפוררים, חשיפה טובה לאור, לילות קרירים ויבולים מתונים מאפשרים לגפן לבטא את מלוא הפוטנציאל הארומאטי של הסירה.
על עשיית היין: הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. לאחר השרייה קרה של שלושה ימים למיצוי עדין של הטעמים המצויים בקליפות הענבים, התירוש הותסס בטמפרטורה של 24-22 מע"צ כדי לשמר את אופי הסירה. לאחר תום התסיסה המלולקטית היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתיות למשך 14 חודשים, שבסיומו התקבל יין ייחודי, פרחוני, מרוכז ומלטף.

(* תמונות : יח"צ)נוצר: 4/9/2014 11:16:00 PM
עודכן: 9/4/2014 11:19:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים