משקאות - סרמוני לאניני תה אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/05/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > משקאות > סרמוני ל"אניני תה"
  כתבות אחרונות
יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013 יקב הפרימיום ''1848'' משיק דור 2 - אמרלד ריזלינג - 2013

יקב יקב "רמת נגב" - סיפור משפחתי חלוצי. לחיים!

יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים יקב הפרימיום ''1848'' משיק יינות חדשים

חדש מיקב "תניא" : קברנה סובניון, סדרת הלל 2010

סרמוני ל סרמוני ל"אניני תה"

"ערק מצדה" בטעם הלבנון

ראש השנה ביקב ססלוב ראש השנה ביקב ססלוב

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

סרמוני ל"אניני תה"

מאת: שוש להב
סרמוני ל

תה-אולוגיה על פי סרמוני - המשקה האולטימטיבי לבעלי טעם טוב ולעונת החורף. וגם - הסיפור של אפרת ואלי שור, שמתחיל בכיתה ונגמר בתה...כבר מזמן הפך התה למשקה לבעלי טעם מיוחד, שמבחינים בין סוגיו השונים וטעמיו המגוונים, יושבים בבתי-תה ומחליפים ביניהם המלצות על חידושים והמצאות בתחום. תה הוא הקפה החדש.. ואם ב"אניני תה" עסקינן, הרי המותג "סרמוני" כבר מעלה אצלם ריר..

תה ורומנטיקה? זה נשמע טוב.. הוסיפו לזה עסקים וחלוציות - זה הסיפור של "סרמוני".

ובכן, הסיפור של "סרמוני" מתחיל במרילנד, ארצות הברית, בשנת 1983, כשאלי שור היה תלמיד בכיתה ד' בבית ספר יהודי, ואביו, במסגרת תפקידו בהנהגת ההורים, בחר ברב שמעון אלטשול כמנהל בית הספר של בנו. המנהל עבר להתגורר בקהילה, יחד עם משפחתו. אפרת, בתו של הרב, הצטרפה לכיתתו של אלי, וכך, מבלי להתכוון, האב מצא גם מנהל טוב וגם שידוך מצוין לבנו בן העשר.

אבל בתחילת הדרך הם לא ידעו שזה יגמר בחתונה. להיפך. אלי הציק לאפרת, וגרם לה להתלונן עליו בפני סגן המנהל, שהיה מזמן את אלי לחדרו, נותן לו שוקולד ואומר לו להניח לאפרת. כשהשניים התארסו, הם הביאו לו חבילת שוקולד כאות הוקרה.

אחרי 18 שנות נישואים וחיים על פני שתי יבשות, החליטו השניים - עורך דין ובעלת תואר דוקטור לפסיכולוגיה התפתחותית - לאחד כוחות גם במישור העסקי, והם רכשו את מותג התה היוקרתי "סרמוני".

כשהחליטו להיכנס לעסקי המזון, הם ערכו סקר שוק וגילו ששוק הקפה בישראל רווי. בדיקה נוספת הראתה, כי תהליכים שעברו הצרכנים בישראל עם לחם וקפה, היו דומים לאלה שעברו הצרכנים באירופה, אולם בעוד האירופאים עברו תהליך דומה עם תה, בישראל שוק התה עדיין בחיתוליו. עם ההבנה הזו, החליטו השניים להביא את בשורת התה לצרכן הישראלי.

לפי תפיסתם, יש בישראל שוק רחב של צרכנים אנינים, שיודעים להעריך מוצרים איכותיים, טעם משובח והגשה מוקפדת. "אניני תה" הם קוראים להם. או "תה-אולוגים". כשבדקו את מצאי התה בשוק הישראלי, גילו מוצר אחד שעמד בדרישות שלהם, ולאחר מגעים ממושכים, רכשו את מותג התה "סרמוני".

היום, אחרי השקעה של כ-5 מליון שקלים בפיתוח החברה וקו המוצרים הקיים, שיפוץ המפעל במגדל העמק והקמת משרדים באזור ירושלים, הם יוצאים לדרך עם קו המוצרים החדש של "סרמוני". את המוצרים המשובחים שלהם, שנארזים על ידי אנשים בעלי מוגבלויות מאזור הצפון, הם מייעדים לתה-אולוג הישראלי, שאולי עדיין לא יודע שהוא כזה.

ל"סרמוני" מגוון סוגי תה, במבחר רב של טעמים, שאחד מהם בוודאי יתאים לטעם שלך:

תה שחור: אינגליש ברקפסט, ארל גריי, ג'ינג'ר אפרסק, צ'אי הודי.

תה ירוק: נענע מרוקאית, סנצ'ה ירוק, יסמין ירוק.

חליטות צמחים (ללא קפאין): לימונית לואיזה, פירות יער, פרחי קמומיל.

התה המשובח של "סרמוני", מגיע במספר מארזים מעוצבים ומהודרים:

* קוביות מיני - מוצר הדגל של "סרמוני" - מוצר ייחודי לסרמוני שקיבל תשומת לב בינלאומית, בהציגו תפיסה חדשנית ויצירתית להגשת תה צמחים במסעדות, בתי מלון ובבית.

* שקיות משי - פירמידה - להשיג במעדניות ובחנויות טבע.

* מעטפות מתכת (פויל).

* מעטפות נייר קלאסיות.

* תה בתפזורת.

את התה של סרמוני ניתן להשיג בחנויות המובחרות: עדן טבע מרקט, ניצת הדובדבן, אניס, טבע קסטל וברשתות מובילות: מקס ברנר, קפהנטו, קקאו, קפה הלל וכן במסעדות נבחרות.

ניתן גם להשיג מארזי שי, המאגדים מספר סוגי תה ומגוון אריזות בכתובת:gifts@ceremonietea.com ובטלפון 02-570-2850.

האם גם אתם הצטרפתם לעדת התה-אולוגים הנלהבים של "סרמוני"?

(*צילום: יח"צ)סרמוני ל
סרמוני ל
נוצר: 1/19/2014 7:08:00 PM
עודכן: 1/19/2014 7:10:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים