עיצוב פנים - איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 04/06/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עיצוב פנים > איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014
  כתבות אחרונות
פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית

רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער

מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים

לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון

רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל

עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים

חגיגת שבועות ברשת דנדש חגיגת שבועות ברשת דנדש

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014

מאת: שוש להב
איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014

הנושא המרכזי השנה - "Living with children" - איקאה מציגה קטלוג שכולו השראה, רעיונות עיצוביים וטיפים לפעילויות השונות בחיי היומיום עם ילדים. גם ב- 2014 הורד מחיר המוצרים בכ- 3% בממוצע, ואיקאה מתחייבת שלא להעלותם בשנה הקרובה. וקראו גם על מחקר מעניין..את הקטלוג של איקיאה ניתן לקרוא כמו ספר סיפורים עם שלל תמונות, מפני שהפעם הוא שופע במיוחד רעיונות עיצוביים, טיפים ועצות לקונה הפוטנציאלי והשנה, גם קטלוג משפחתי במיוחד, וכידוע, קשה לעמוד בפני ילדים..

רשת איקאה ישראל השיקה את הקטלוג לשנת 2014, ה-14 במספר, תחת הכותרת: Living with children. בקטלוג ניתן למצוא השראה, רעיונות עיצוביים וטיפים לפעילויות השונות בחיי היומיום ובמיוחד לחיים עם ילדים, המבוססים על מחקר מקיף שערכה, בנושא "משחק בקרב הורים וילדים". על בסיס המסקנות מהמחקר ומהידע שצברה איקאה לאורך השנים, פיתחה מגוון מוצרים פונקציונאליים ובטוחיםֱ, אשר תומכים בכל שלבי ההתפתחות של ילדים ומאפשרים לבית להיות מגרש המשחקים החשוב ביותר בעולם.

הקטלוג עצמו יופץ ל- 1.395 מיליון בתי אב בישראל, בהשקעה של כ- 7.5 מיליון ש"ח. מגוון הרהיטים והאביזרים בחנות עומד השנה על כ- 7,500 מוצרים, מתוכם 1,704 פריטים המוצגים בקטלוג. במקביל, משיקה איקאה אפליקציה חדשה הכוללת סרטונים, גלריית תמונות ושילוב של טכנולוגיית Augmented Reality (מציאות רבודה), שבעזרתה יוכלו הלקוחות למקם באופן וירטואלי את המוצרים בחלל הבית שלהם.

בנוסף, לקוחות איקאה יכלו גם השנה ליהנות מהוזלת מחירי המוצרים, שירדו בשיעור של כ- 3% בממוצע, וזאת למרות גידול של 1.5% בעלויות השינוע, גידול של 1% בעלויות הייצור והעלאת המע"מ בשיעור של 1%.

שלומי גבאי, מנכ"ל איקאה ישראל: "מאז כניסתה של איקאה לישראל ב-2001 היא פעלה להוריד מחירים לאורך השנים ומאז ועד היום ירדו מחירי הפריטים בשיעור של 14% בממוצע. גם בשנה זו למרות השינויים בכלכלה ובתנאי השוק, תוזיל איקאה את מחירי המוצרים בממוצע של 3% ותמשיך להבטיח את מחירי המוצרים לשנה הקרובה, כפי שמצוין על גבי הקטלוג. יצוין כי מחירי הקטלוג תקפים למשך שנה שלמה", דברי גבאי.

כאמור, הנושא המרכזי של הקטלוג הינו Living with children- פתרונות חכמים לשדרוג זמן האיכות של הורים וילדים. מחקר מקיף שערכה איקאה העולמית בקרב 11,000 משפחות ב 25 מדינות, מלמד שתי תובנות מרכזיות על התנהגות חיי המשפחה בבית והקשר בין הורים לילדיהם:

התובנה הראשונה והבסיסית ביותר היא, שילדים רוצים לבלות עוד זמן עם הוריהם, ללא קשר לסוג הפעילות ומיקומה והפעילויות היומיומיות הרגילות שהורים עושים עם ילדיהם, הן הפעילויות הזכירות ביותר.

מהמחקר עולה כי 73% מהילדים מעדיפים לשחק עם הוריהם מאשר לצפות בטלוויזיה, ויותר מ-33% היו רוצים שהוריהם ישחקו איתם יותר. גם ההורים (71%) ציינו שהיו רוצים לבלות עוד זמן עם ילדיהם. בנוסף, 45% מההורים שנשאלו, ציינו כי הם מרגישים שאין להם מספיק זמן לבלות עם ילדיהם, למרות ש- 83% מההורים ציינו שהם אוהבים לעשות זאת. אולם, גם כשהורים (26%) מוצאים זמן להיות עם ילדיהם, הם מרגישים מתוחים מידי מכדי ליהנות מהמשחק.

תובנה שנייה שעלתה מהמחקר היא, שילדים אוהבים ליטול חלק בעולם הפעילויות של המבוגרים, מבישול וסידור שולחן ועד מיון ומחזור פסולת, כשדווקא המשימות הפשוטות והיומיומיות מהעולם הזה, הן אלו שתורמות להתפתחותם של הילדים. על פי המחקר, 53% מהילדים היו רוצים לבלות זמן בבישול ואפייה במטבח עם הוריהם ואילו 41% מההורים ציינו כי הם משלבים את ילדיהם בבישול ואפייה, כדרך לקדם את היצירתיות שלהם.

לדברי גבאי, "המחקר מלמד אותנו שהשהות בבית עם ילדים, שנמצאים בו הרבה יותר זמן מבעבר, הופכת להיות משמעותית יותר מבחינת בטיחות, נוחות וחוויה משפחתית. על רקע המאפיינים הללו והרצון שלנו לתת מענה אמיתי למשפחות מגוונות בעלות צרכים שונים, אנו משיקים קטלוג שכולו השראה, רעיונות עיצוביים וטיפים לפעילויות השונות בחיי היומיום בבית שיש בו ילדים".

* אפליקציה המשלבת טכנולוגיית Augmented Reality :
במקביל, איקאה ישראל משיקה את האפליקציה הסלולארית, הניתנת להורדה באמצעות Google play וה- App store . האפליקציה כוללת סרטונים, גלריית תמונות ויישום של טכנולוגיית Augmented Reality (מציאות רבודה). באמצעות טכנולוגיה זאת יוכלו הלקוחות לסרוק פריטים שאהבו מהקטלוג, המסומנים לסריקה, ולמקם אותם באופן וירטואלי על ידי המצלמה שבמכשירים חכמים- אייפון, אייפד, אנדרואיד ואחרים, בחלל הבית או המשרד. כך, למעשה, יוכל כל אחד לבחון כיצד המוצרים שבחר משתלבים מבחינה גודל, עיצוב, סגנון ועוד בחלל.

* דוגמאות למוצרים חדשים בקטלוג:
HUSET ריהוט בית בובות, סלון- 69 ₪
LOJLIG בובה על מוט - 59 ₪
KNAPPER מראה עומדת ‎48x160‏ ס"מ לבן- 295 ₪
LANGOR וילון 2 יח' ‎145x300‏ לבן/אדום/שחור- הגיע השבוע- 195 ש" ל- 2 יחידות.

לא מכירה את איקאה ?
רשת איקאה העולמית כוללת 343 חנויות ב-44 מדינות. מחזור המכירות של הרשת הסתכם בכ -27.5 מיליארד יורו בשנה שהחלה ב- 1.9.2011 והסתיימה ב- 31.8.2012. בשנה זו ביקרו בסניפי הרשת 776 מיליון צרכנים. אמצעי השיווק העיקרי של הרשת הוא הקטלוג הנשלח ישירות לבתים – קטלוג איקאה מודפס השנה ב- 212.5 מיליון עותקים לעומת 212 בשנה הקודמת, המהווים את הפקת הדפוס השנייה בגודלה בעולם אחרי התנ"ך.

ההעתקים מופקים ב- 30 שפות וב- 66 מהדורות המופצות בו זמנית, ב- 44 מדינות ברחבי העולם. בישראל פועלת הרשת מאז אפריל 2001 באמצעות שתי חנויות: במחלף פולג בנתניה, חנות ששטחה 25,000 מ"ר שנפתחה מחדש ב-6.3.2012. ובמתחם מעוין שורק בראשון-לציון, חנות ששטחה 34,000 מ"ר, אשר נפתחה במרץ 2010. בשתי החנויות יחד מאז פתיחת הרשת ביקרו למעלה מ- 30 מיליון מבקרים.

(*צילומים: יח"צ)איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014
איקאה ישראל השיקה את קטלוג 2014
נוצר: 8/31/2013 4:07:00 PM
עודכן: 8/31/2013 4:11:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים