טיפוח ויופי - התכשיר Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 02/12/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > התכשיר Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון
  כתבות אחרונות
מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה

מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות

הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK

פיל פרפיום בר מציגיםWear Your Feeling פיל פרפיום בר מציגיםWear Your Feeling

ג'ונסון אנד ג'ונסון משיקה בארץ את מותג הטיפוח Le Petit Marseillais ג'ונסון אנד ג'ונסון משיקה בארץ את מותג הטיפוח Le Petit Marseillais

Tape It נוסך יופי וביטחון בתחום טיפוח השיער Tape It נוסך יופי וביטחון בתחום טיפוח השיער

התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון התכשיר Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

התכשיר Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון

מאת: שוש להב
התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון

האם זה הפיתרון למניעה של נשירת השיער ולצמיחה מחדש? תכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' מסמן את הקץ לסטרואידים ולתרופות ההורמונאליות. הכירו את שיטת הטיפול הטבעית והמהפכנית   

שיער ראשנו הפך לנזר הבריאה.. לא מעט קטעי שירה ופרוזה הוקדשו לנושא השיער, והוא גם בולט בסרטים, בדוגמנות ובתעשיות מוצרי הטיפוח. הנה, לדוגמא, משיר השירים: "הינך יפה רעייתי, עיניך יונים מבעד לצמתך, שערך כעדר העזים שגלשו מהר גלעד", דרך סוד יופיו וגבורתו של שמשון הגיבור, שנבע ממחלפות ראשו שלא גולחו מעולם, ועד "עטור מצחך זהב שחור", מאת המשורר אברהם חלפי ו"הבלדה על השיער הארוך והשיער הקצר, מאת יהודה עמיחי

 

וכיון שהשיער הינו כה מרכזי בנראות של בני האדם, ומכך גם משפיע על תדמיתם, בטחונם ומצב רוחם, הרי שכשיש בעיה בנדון, הנזק הוא לא רק פיזי אלא נפשי. "אני מתביישת לצאת מהבית", "אני לא יכולה לפזר את השיער", "אני מתביישת להצטלם", "מה לא בסדר אצלי?" משפטים ההופכים בדור האחרון ליותר ויותר רווחים, לא רק בקרב נשים, אלא גם גברים וילדים. אז למה בשנים האחרונות אנו פתאום מתקרחים בגיל יותר ויותר צעיר? האם כתוצאה מלחצים שהחיים המודרניים משפיעים עלינו? או משימוש בחומרים כימיים ולא טבעיים? ובעיקר - מה עושים?

 

אז אולי יש דרך למזער נזקים ואף להבריא את השיער - באמצעות טיפולים ב'מכון לשיפור השיער' בסיוע התכשיר Hair Up. אכן, סערה בחקר השערה!

 

'המכון לשיפור שיער':

'המכון לשיפור שיער' הוא קליניקה טיפולית, בעלת ניסיון עשיר בטיפול במצבים של נשירת שיער, אלופציה אראטה והתקרחות, כשמאחוריה מעל 20 אלף מטופלים ב-28 שנים. הטיפול בקליניקה מתבצע באמצעות התכשיר Hair Up, תכשיר טבעי ייחודי המהווה פריצת דרך בטיפול כנגד נשירה ואובדן שיער, בליווי אישי ופרטני. התכשיר הצמחי בצורת ג'ל למריחה חיצונית על הקרקפת, שהוכח במחקרים קליניים כמחזק את זקיקי השיער, מעודד את צמיחתו ומשפר את מראה ומרקם השיער. 

 

Hair Up - הפתרון הטבעי לבעיות שיער וקרקפת, הוא תכשיר טיפולי טבעי וייחודי, בצורה של ג'ל למריחה חיצונית על הקרקפת, שהוכח במחקרים קליניים כמחזק את זקיקי השיער, מעודד את צמיחתו (כאשר זקיקי השיער חיים) ומשפר את מראה ומרקם השיער. התכשיר הטיפולי יעיל ובטוח לשימוש בנשים, גברים וילדים. התכשיר מורכב מ- 100% חומרים פעילים טבעיים, ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי (כמוצר קוסמטי) ורשויות הבריאות ביפן (כמוצר בריאותי). מעבר לעידוד הצמיחה ושיפור מרקם ומראה השיער, שנראה חיוני יותר, התכשיר בולם נשירת שיער ומסייע בניקוי הקרקפת מקשקשים וסבוריאה. כאמור, עד היום השתמשו בתכשיר מעל ל- 20 אלף מטופלים לאורך 28 שנים.

 

Hair Up הוא תכשיר לטיפול טבעי:

שמואל גונן - מדען ומייסד 'המכון לשיפור שיער', מסביר: "התכשיר הטבעי מורכב ממספר צמחים הפועלים במספר מנגנונים - צמחים בעלי השפעה נוגדת חמצון, המנטרלים את השפעת החומרים המזיקים באזור שורש השערה, צמחים המרגיעים את מערכת העצבים, צמחים נוגדי דלקת, ותמציות צמחים המרחיבות את נימי הדם ומגבירות את זרימת הדם ואת ההזנה החיונית לשורש השערה. בנוסף, תמציות אלו מסייעות בניקוי הקרקפת מקשקשים וסבוריאה, שהינם מגורמי הנשירה המובילים, ללא כל תופעות לוואי שליליות משמעותיות". כל תמציות צמחי המרפא בטוחות לשימוש על פי ה- PCPC (מועצת מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה). הניסיון הרב שהצטבר בטיפול בתכשיר, מראה את התאמתו לרוב סוגי הנשירה ואובדן השיער. התכשיר מבוסס על חומרים פעילים טבעיים בלבד, וכאשר מושגות התוצאות הרצויות, ניתן להפסיק את השימוש בהדרגה.

 

נבדק והוכח במחקרים:

Hair Up הוא טיפול טבעי, המהווה אלטרנטיבה טובה לטיפול הקיים היום בנשים, גברים וילדים, ומכיל צמחים המותרים לשימוש גם בנשים מניקות הסובלות מנשירה ואובדן שיער. שאר הטיפולים הלא טבעיים כרוכים בתופעות לוואי רבות, וביניהן, השפעה על המערכת ההורמונלית של הגוף, כולל פגיעה אפשרית בתפקוד המיני אצל גברים, ושיעור יתר בכל חלקי הגוף אצל נשים. בנוסף, הטיפולים התרופתיים ממכרים, ומכאן שעם הפסקת הטיפול בהם חלה נסיגה משמעותית. Hair Up הוא התכשיר הטבעי היחיד שהוכח מחקרית כיעיל בטיפול במקרים הקשים ביותר של התקרחות מסוג אלופציה אראטה(AT)   Alopecia Totalis  ו-(AU)  Alopecia Universalis  - בהם נצפתה יעילות של למעלה מ- 50 אחוזי הצלחה, ביחס לכ- 10 אחוזי הצלחה בשיטות הטיפול הרפואיות המקובלות.

 

אמצעי הטיפול האחרים באלופציה אראטה כוללים מתן סטרואידים בצורות שונות, כגון משחות, זריקות לקרקפת, כדורים ואפילו אינפוזיה של קורטיזון לווריד במשך שלושה ימים לאורך מספר חודשים (פרוצדורה שניתנת אף לילדים קטנים). במקרים רבים אלופציה אראטה מתפרצת במצב של לחץ בדרגה גבוהה או טראומה של הגוף, במהלכם המערכת החיסונית תוקפת את שורשי השיער. לכן, הטיפול הסטרואידי נועד להחליש את המערכת החיסונית, אך כתוצאה ממנו נחלשת המערכת החיסונית כולה, על כל ההשלכות הנגזרות מכך על המצב הבריאותי הכללי, מה שאינו מתקיים בטיפול הטבעי.

 

מחקר שנוהל על ידי דוקטור ענת יפה - מבית חולים הלל יפה, ובעזרתה של דוקטור יעל ניר -  מחברת ספריג מארה"ב, בדק את תוצאות הטיפול בתכשיר Hair Up במטופלים הקשים ביותר,  שסבלו מהתקרחות מלאה והיו ללא שיער על הקרקפת. רובם היו לאחר כישלון של טיפולים אחרים ובכללם סטרואידים. תוצאות המחקר הראו שהטיפול הטבעי באמצעות Hair Up היה אפקטיבי פי 4 מהטיפולים הקיימים היום בשוק ובכללם סטרואידים. כמעט למחצית מהמטופלים צמח שיער שנראה מלא, וזאת בהשוואה ל- 10% הצלחה בלבד בטיפול בסטרואידים, כפי שמתועד בספרות הרפואית. המחקר הראה שהתכשיר ללא תופעות לוואי סיסטמיות, וזאת בניגוד גמור לתופעות הלוואי הקשות של טיפול בסטרואידים.

 

המטפלים המורשים במכון:

שמואל גונן - מייסד 'המכון לשיפור שיער' וממציא Hair Up הוא מדען, מוסמך למדעים, האוניברסיטה העברית בירושלים. שימש בעברו כממונה על המחקר והפרויקטים במשרד החקלאות בישראל, ומנכ"ל המכון לחקר התעשייה. חבר באגודת הנאמנים של 'מכון ויצמן למדע' ברחובות. ייסד את מסלול ההשתלמות בהוראת צמחי מרפא לרופאים ורוקחים באוניברסיטה העברית, ושימש כראש הפורום הטכנולוגי-תעשייתי של המרכז לחיזוי טכנולוגי באוניברסיטת תל אביב. ב-30 השנים האחרונות עוסק במחקר ובפיתוח תכשירים רפואיים וביולוגים, ובמיוחד בפיתוח תכשירים טבעיים על בסיס צמחי מרפא, הרשומים על שמו בישראל ובארצות הברית.

 

לצדו, מנהלת את המכון בתו, מרגנית גונן - שחר, בוגרת כימיה בהצטיינות B.Sc במסלול מורחב באוניברסיטה העברית בירושלים. תזונאית הוליסטית והרבליסטית קלינית CI.H. בעלת למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום התרופות בישראל. עבדה בחברות תרופות מובילות ובעלת ידע וניסיון רב בניהול מוצרים בחברות פרמקולוגיות. בשנת 2002 זכתה בתואר מנהלת מוצר מצטיינת עולמית, על עבודתה בניהול מוצר בתחום לחץ הדם בישראל. במהלך עבודתה ניהלה קשר רציף עם רופאים מובילים בארץ ובעולם, והכשירה והובילה נציגי שווק בעבודתם מול הקהילה הרפואית בישראל. בשנת 2007 עזבה תפקיד בכיר בתחום התרופות, כדי להתמחות ב'מכון לשיפור שיער' לטיפול בבעיות שיער וקרקפת, בהנהלתו של אביה, שמואל גונן. בנוסף, בעלת M.A. במדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב, התמחות בתקציב.

 

לאתר:  https://shmuel-gonen.com

 

פייסבוק עיסקי:   https://www.facebook.com/shmuel.hairup/

 

כתובת: רחוב אבא הילל 7 רמת גן, בית סילבר, קומה 6 חדר 20

טלפון: 03-6165875    03-6165866

 

 

(צילום: עטרה מושקה)

 התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון
התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון
התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון
התכשיר  Hair Upשל 'המכון לשיפור שיער' - מסתמן כפיתרון
נוצר: 9/19/2018 9:31:00 PM
עודכן: 9/19/2018 9:35:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים