טיפוח ויופי - אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra
  כתבות אחרונות
סלון יופי ומוצרי סלון יופי ומוצרי "איזבלה" בהשקת זהבית מוריסי

מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה מעצב השיער דודי יפרח משיק מתחם יופי בעפולה

מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות מאסטרית הביוטי, חנית כהן, מומחית ישראלית בתחום שיקום השיער והגבות

הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK הכנס היוקרתי של תמי בניטה, לקוסמטיקה, טיפוח ויופי, BEAUTY TALK

פיל פרפיום בר מציגיםWear Your Feeling פיל פרפיום בר מציגיםWear Your Feeling

ג'ונסון אנד ג'ונסון משיקה בארץ את מותג הטיפוח Le Petit Marseillais ג'ונסון אנד ג'ונסון משיקה בארץ את מותג הטיפוח Le Petit Marseillais

Tape It נוסך יופי וביטחון בתחום טיפוח השיער Tape It נוסך יופי וביטחון בתחום טיפוח השיער

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra

מאת: אינה שיחטוביץ'
אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra

הבושם Pa Vetra הינו הפרויקט הייחודי של ולאד רקונוב, יצרן בשמים בלארוסי. בלארוס היא ארץ של אגמים, יערות עצומים, חסידות, פשתן ואברש. לא יצרו כאן בשמים לפני כן. עתה - הפתעה ריחנית! 

אני שמחה להיות אשת בשורה, ולספר לנשות ישראל (וכמובן גם לגברים הישראלים), על השקתו של בושם חדש, בעל ניחוח נפלא, המזכיר לי את שורשיי במולדתי - בלארוס. מדובר בבושם Pa Vetra.

 Pavetra היא מילה בלארוסית שפירושה אוויר. אוויר במובן הרחב של המילה - גם נינוחות, גם חופש, גם הרקע של כל החיים. למעשה, החיים עצמם.

הבושם Pa Vetra הינו הפרויקט הייחודי של ולאד רקונוב, יצרן בשמים בלארוסי ובעל חברה משלו. בלארוס היא ארץ של אגמים, יערות עצומים, חסידות, פשתן ואברש. לא יצרו כאן בשמים לפני כן. אבל.. הגיע היום ועתה מייצג אותה הבושם החדש, המדיף ריחות טובים ומרעננים.

זו ההזדמנות להציג אישה מופלאה - סופיה גרויסמן, בת ליוצאי בלארוס, ששמה נהיה לאגדה בפרפומריה העולמית, ראש חברת IFF - שתרמה את חלקה למותג החדש. היא חיברה בין הקסם הצרפתי לנשמה הבלארוסית. יצוין כי אביה של סופיה, פרטיזאן בלארוסי, נלחם בנאצים והציל יהודים רבים. המלחמה חלפה והגיע הזמן לבשמים.

הבושם יושק במהלך חודש ספטמבר, במוזיאון אולג ריז'קוב - המוזיאון הלאומי להיסטוריה של בלארוס, השוכן בעיר הבירה מינסק, בחסות משרד התרבות הבלארוסי.

ניחוח הבושם החדש הוא כאילו בצבע ורוד עדין, עם נגיעות של כחול, ועוד נגיעה צהבהבה של אשכולית. רמיזות כמעט לא מורגשות של יסמין ותפוח. בקיצור, אוויר. זוהר ועדין. אוויר של ארץ שוחרת שלום ותכולת עיניים. האוויר הייחודי. Pa Vetra.

 

(צילום: יח"צ)  

 

 אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra
אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra
אוויר, נינוחות, חופש - הבושם החדש מבלארוס, Pavetra
נוצר: 8/22/2016 7:50:00 PM
עודכן: 8/22/2016 8:01:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים