טיפוח ויופי - מותג הטיפוח Crema מתרחב אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/08/2019
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > טיפוח ויופי > מותג הטיפוח Crema מתרחב
  כתבות אחרונות
בושם חדש לגבר - WILD מבית   feel perfume bar בושם חדש לגבר - WILD מבית feel perfume bar

מחדשים ומתחדשים ב Joya Cosmetic - מחדשים ומתחדשים ב Joya Cosmetic -

הושקו חמישה גוונים של לאונרדו קוסמטיקה הושקו חמישה גוונים של לאונרדו קוסמטיקה

מרגישים את האהבה באוויר עם פיל פרפיום מרגישים את האהבה באוויר עם פיל פרפיום

החמישייה הפותחת שלMatis Paris  מותג העל הצרפתי החמישייה הפותחת שלMatis Paris מותג העל הצרפתי

קיץ ריחני ומבושם  עם 'פיל פריום' קיץ ריחני ומבושם עם 'פיל פריום'

בשורת יופי חדשה בת בשורת יופי חדשה בת"א - B BEAUTY LOUNGE

  לכתבות הקודמות ליחצו כאןשתפו בפייסבוק

מותג הטיפוח Crema מתרחב

מאת: שוש להב
מותג הטיפוח Crema מתרחב

Crema משיקה את סדרת השמפו והמרכך, למגע שיער רך כמשי. שמפו קרמה כולל את הרכיב הייחודי Alpha Touch המועשר בויטמינים להזנת השיער ולרכות. נשים, עכשיו אתן!!יש אימרה הטוענת שאם השיער מסתדר לך בבוקר, כל היום כבר ילך לך טוב.. עם יד על הלב - יש הרבה אמת בזה. שיער שנוח לנו ונעים איתו, מסודר כפי שאנו רוצות ונעים ללטפו (ותחשבו על המלטף אותו..) - עושה לנו, הנשים, את היום (ולא נשכח את הלילה..).

מותג הטיפוח Crema מתרחב ולא מכבר השיק את סדרת מוצרי השמפו והמרכך החדשה של המותג המצליח. הסדרה החדשה כוללת מוצרים מותאמים לכל סוגי השיער ומתבססת על פורמולת שמפו ייחודית עם רכיב ה- Alpha Touch המועשר בויטמינים להזנת השיער ולהשגת מגע רך ומלטף.

השקת סדרת מוצרי השמפו והמרכך החדשה של Crema מלווה בקמפיין ובשפה תקשורתית חדשה, בכל ערוצי המדיה ונקודות המכירה.

לדברי הילה גור, מנהלת החטיבה השיווקית: "המותג Crema פונה לנשים פעילות, בטוחות בעצמן, בעלות סגנון חיים תובעני ואנרגיות גבוהות, אשר לצד היותן פרואקטיביות יודעות לדאוג לעצמן, לאזן את קצב החיים ולהזין את הגוף ואת הנפש. זה סוד ההצלחה שלהן, המתבטא גם ביכולת לעצור את הכל ולהגיד 'עכשיו אני', באופן שיאפשר להן להמשיך קדימה בכוחות מחודשים".

לדברי גור, "זו בדיוק הסיבה שהמותג Crema בחר לקחת מובילות על ערך ה"הזנה", שנמצא כחלק אינטגראלי בחיינו ולהעלות אותו על נס בהיבט הפונקציונאלי והאמוציונאלי, המתקשר לעולמות הטואלטיקה, בהן המותג קרמה מהווה שחקן משמעותי ומוביל. ההזנה הראשונה והמהותית בחיינו הינה המגע האורגני שאנו זוכים לו משחר ילדותנו. למגע פיזי חשיבות וההשפעה גבוהה מאד בחלקים רגשיים, עצביים והתנהגותיים שלנו ביום יום ולאורך חיינו". לכן, המותג Crema בוחר להתמקד במגע כדי להבליט ולתת ביטוי מעשי להזנת השיער, דברי גור.

ההשקה של Crema במיתוג חדש ובשפה חדשה, פועלת למעשה בשני מישורים: לכל אחת מקטגוריות המוצר התווסף לפורמולה רכיב פעיל ייחודי התורם ומסייע למגע תחושתי טוב יותר, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי.

לשיער תפקיד משמעותי בהשפעה על מראה האישה, ומלבד זאת נשים נוהגות לגעת בשיער מספר פעמים רב במהלך היום ולחוש את חיוניותו ואת תחושתו הבריאה והמחוזקת. "אנו מבינות - אומרת גור - כי שיער חזק, מבריק ובעל מגע רך, מצריך מאיתנו התייחסות ודאגה לשיערנו, כפי שאנו משקיעות בעצמנו."

סביב תובנה זו, הושק שמפו Crema החדש עם רכיב ה- .Alpha Touchהרכיב הייחודי מועשר בוויטמינים ומזין כל סוג שיער, בהתאמה, כאשר התוצאות מורגשות כבר לאחר שימוש בודד. השיער קל לסירוק ונעים למגע. הזנה של שבוע שלם תביא לתוצאת שיער בריא שמקרין ברק, ולאחר הזנה של חודש ניתן לחוש גמישות וחוזק ובעיקר מגע של משי ייחודי. כך מבטיחים בחברה.

גור מספרת שמחקר עיוור שערכה החברה בקרב 165 נשים שהעידו על עצמן כי הן משתמשות בשמפו מאחד ממותגי הפרימיום, קיבל השמפו החדש של קרמה תוצאות גבוהות ביחס למתחרים בפרמטרים חווייתיים של ריח, ניקיון וקלות השטיפה, לצד ציונים גבוהים גם בפרמטרים של תוצאות השימוש כגון קלות הסירוק וסידור השיער.

כ- %75 ממשתתפות המדגם הצהירו ששמפו קרמה טוב יותר או זהה לשמפו הפרימיום בו הן משתמשות כיום, בפרמטרים הבאים: נעים לשימוש, הריח, קל לסידור, ברק, רכות אחרי שטיפה, מראה אחרי ייבוש, מראה אחרי יומיים.

כדי להשיג שיער רך כמשי בסוגי שיער שונים, ניתן להשתמש במוצרי הסדרה החדשה של Crema Alpha Touch בהתאמה לסוג השיער- רגיל, יבש, מתולתל או צבוע, ולהעניק לו את ההזנה הנדרשת לו - בדיוק כמונו.

מחיר מומלץ לצרכן:
400 מ"ל : 16.99 ₪
700 מ"ל : 24.99 ₪


(* צילומים : מוטי פישביין)מותג הטיפוח Crema מתרחב
מותג הטיפוח Crema מתרחב
נוצר: 2/5/2013 9:35:00 AM
עודכן: 2/5/2013 9:37:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים