עסקים - בסטודיו C נשים עם מידות טובות... אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 06/08/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עסקים > בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!
  כתבות אחרונות
איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות! איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות!

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...! בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

אתר אתר "הבמה", הג'י פי אס של צרכני התרבות בישראל, חוגג עשור

רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה! רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה!

נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים

מעיין אוזנה גילתה את יעודה מעיין אוזנה גילתה את יעודה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

מאת: נאוה וינגרטן
בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

סמדר אשכנזי-ריוויט, המנכ"לית הנמרצת של סטודיו C, אירחה ביום האישה, באירוע תחת הכותרת "בואי לשבור את תקרת הזכוכית" - לא עוצרות עם הגיל!בסטודיו C חוגגים מדי יום. לכבוד יום האשה הזמין הסטודיו נשים, תחת הכותרת "בואי לשבור את תקרת הזכוכית", לחגוג ולחוות בחמשת החושים וללא תשלום. הארוע התקיים באולמות סטודיו C, שבסניף גבעת שמואל, הסמוכים למשרדי ההנהלה.

המנכ"לית של סטודיו C, סמדר אשכנזי-ריוויט, שיכולה להוות בעצמה מודל ופרסומת לרשת, ארחה אותנו. אישה מצליחה, רו"ח במקצועה, אם ל-3, נאה וחטובה, המעסיקה ברשת 750 (!) נשים העובדות בחברה בתפקידי ניהול מגוונים, הדרכת ספורט ותזונה.

סמדר שיתפה אותנו באמונתה, כי הפעילות הגופנית המותאמת לנו והתזונה המאוזנת, הן המאפשרות לנו להתמיד ולהגיע לאיזון הנכסף בחיינו, כנשים החובשות מספר כובעים במקביל. הפעילות בסטודיו C מותאמת למין הנשי לאורך ציר החיים: ילדות, נערות, נשים צעירות, הריוניות, אחרי לידה (הרשת דואגת גם לשרותי בייביסיטר), נשים בשלות, בגיל המעבר ובגיל הזהב - כולן תמצאנה לעצמן מסגרת מתאימה בסניפים שברחבי הארץ.

ההנהלה משקיעה בצוות ובהדרכות מקצועיות, והלקוחות נהנות מהשירות והיחס האישי. וכמה נתונים: הרשת מתרחבת בהתמדה וכוללת 34 סניפים, מרמת-ישי בצפון עד באר-שבע בדרום. מחלקת ההדרכה, הכושר והחיטוב לנשים כוללת 350 מדריכות מקצועיות. מספר לקוחות רשת סטודיו C עומד על 30,000 נשים, שרוצות תוצאות ומשיגות אותן. המתעמלת הכי צעירה בסטודיו C בת 9 והמבוגרת ביותר בת 85 מירושלים.

טעמנו ארוחת בוקר בריאה טעימה ומזינה, ראינו ולמדנו מהסטייליסטית שושי לבנה על התאמת בגדים לפי מבנה הגוף, שילוב אביזרים ויצירת סגנון אישי. שמענו הרצאה מעניינת מאת פרופ' עדי קמחי ממכון וייצמן, חוקרת בעלת שם עולמי במחקר הסרטן, המקדישה לא מעט זמן לקידום נשים במכון וייצמן, ולתוכן ההרצאה שלה אחזור בהמשך.

לקינוח, נהנה גם חוש המישוש.. התפנקנו תחת ידי המטפלים של מכללת מדיטבע, בהנהלת ד"ר הילה גבע-אבירם: רפלקסולוגיה, עסוי, אירידיולוגיה ועוד. בנוסף, הכרנו מעצבת תכשיטים צעירה ומוכשרת, בעלת Regi-designs, המעצבת תכשיטים בעיצובים מיוחדים לאנשים מיוחדים. ניתן להתרשם מהם בפייסבוק.

התחושה של "תקרת הזכוכית" שנשברה בבוקר זה, הייתה רבגונית. נתחיל בזו העולה בכל אחת למראה הדמויות החטובות שבפרסומת. הבנו שהכל אפשרי! עם עיצוב חיטוב, כושר והרזיה, אפשר לעזור לטבע.. ואם לא נקבל את נתוני ה"דוגמנות" באימוני הכושר, הרי הרווחנו בריאות, אנרגיה ומצב רוח. נפש בריאה בגוף בריא! ואת המראה נשלים ב"טריקים" שלמדנו מהסטייליסטית.

"תקרה" אחרת שנמצאת בתהליכי שבירה, היא זו של נשים במישור המקצועי, מדעניות בדרך לקריירה בינלאומית. לא מדובר בהטבות ויתור לנשים, אלא ביצירת שוויון הזדמנויות גם לנשים הרוצות לשלב משפחה וקריירה. יש עדיין למה לשאוף אך הכיוון מבטיח. פרופ' עדי קמחי, ממכון ויצמן, הרצתה על נשים המתמודדות עם הקשיים המגדריים הסובבים אותן בסביבת העבודה. פרופ' קמחי מזהה 2 שלבים עיקריים שבהם נשים נמצאות במשבר קריירה באקדמיה: הראשון, כשהן עדיין צעירות ויש להן התחייבויות קודמות למשפחה.

קו המשבר השני, כשהן צריכות לעשות את מחקר הפוסט-דוקטורט שלהן, ואז הן צריכות לעשות רילוקיישן ולנתק את הבעל ממקום עבודתו ואת הילדים מחבריהם, מסביבתם הטבעית וממוסדות הלימוד שלהם. בתוך כך, הן לוקחות על עצמן אחריות מקצועית וגם כלכלית, כשכל נטל הפרנסה נופל עליהן, כשהבעל לא מוצא שם עבודה. במכון וייצמן הבינו, ומנסים לתמוך ולעזור בעניינים הטכניים והכלכליים.

הבוקר עבר במהירות. ככה זה כשנהנים, ובסטודיו C יודעים איך לגרום לך ליהנות!

 

(*צילום: סטודיו C)נוצר: 3/14/2013 9:43:00 AM
עודכן: 3/15/2013 5:07:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים