עסקים - למי שטרם הפנימה: ככלות הכל... הכל מתחיל מהראש אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עסקים > למי שטרם הפנימה: ככלות הכל... הכל מתחיל מהראש!
  כתבות אחרונות
איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות! איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות!

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...! בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

אתר אתר "הבמה", הג'י פי אס של צרכני התרבות בישראל, חוגג עשור

רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה! רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה!

נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים

מעיין אוזנה גילתה את יעודה מעיין אוזנה גילתה את יעודה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

למי שטרם הפנימה: ככלות הכל... הכל מתחיל מהראש!

מאת: איריס לקנר
למי שטרם הפנימה: ככלות הכל... הכל מתחיל מהראש!

אנחנו הנשים "מרגישות" מה נכון, מפעילות את חושינו המחודדים כל אימת שאנו חשות צורך להשמיש חיישנים, ומתנהלות ממקומות פנימיים ועמוקים.
כמעט את הכל אנו מייחסות ללב, לבטן, למקום התחושתי ושוכחות לפעמים כמה הראש שלנו עובד שעות נוספות.
וכאשר הראש שלנו עובד, מתבצע תהליך של מיון ותגובה בלתי פוסקים.לפעמים התוצאות הן מבריקות ולפעמים פחות. לפעמים אנו מרוצות מהחשיבה העצמאית שלנו ולפעמים אנו ממש כמהות לשיתוף, עצה או זווית אחרת וביננו... לאו דווקא עצה מחברה קרובה, אלא, ממישהי (או מישהו) היכולים לתת לנו ערך מוסף ללבטים, אדם היכול לפרק מצב לגורמים או לשפוך אור על האפשרויות עד שהפתרון נראה קרוב מתמיד.

מסובך ? לא ממש.

את התובנה כי חשיבה בצוות תומך ואובייקטיבי מביאה לתוצאות מרחיקות לכת ובייחוד מ ש ח ר ר ו ת – הבין רוני דוניץ כבר לפני כעשור.
מי שעסק בעברו יותר מ – 15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי, חי שנים במדינות שונות בעולם והדריך אנשי ונשות עסקים בחו"ל ואף מוסמך לניהול בינלאומי מטעם המוסד המוביל בארה"ב, הוסיף להוכחות בשטח גם את תחום האימון מהמוסדות הלגיטימיים והבכירים בארץ.
לאחר ניסיון של מעל ל – 4,000 שעות אימון, 8 שנות ניסיון ומתאמנים/ות רבים, פיתח מודל על שמו DunetzMasterminds בו הוא משלב מוחות בהנחיה מקצועית, לשיפור תוצאות עסקיות.

מה זה אומר ?
שיטת המוסקטריות. כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם.
ולמה דווקא מוסקטריות ולא מוסקטרים? כי את האגו (המיוחס לאפיונים גבריים) משאירים... בחוץ!
המדובר במסגרת ייחודית שנועדה ליצור הפריה הדדית, אנושית ויעילה בין המשתתפים.
רוני יוזם ומיישם בקבוצה גישת הנחייה והעצמה השונה ביסודה וייחודית בסגנונה - בה הוא דורש להשאיר את "האגו מחוץ לדלת" – כאשר כל מפגש מאורגן ומתוכנן עד לפרט האחרון.
בקבוצה עובדים על דילמות ואתגרים "מהשטח", נושאים בין המרחב המקצועי לאישי, ו"חשיבה ביחד" על דברים חשובים באמת, אחד לטובת השנייה!

הרי מתי הייתה הפעם האחרונה שחווית 10-15 מוחות שווים "העובדים בשבילך" במרוכז?
30 דקות, את במרכז, כולם בשבילך, כל מיליארדי תאי המוח של כל משתתפי הקבוצה (חברים ואורחים)- כאשר כל מוח מורכב מחומר איכותי קצת אחר -כולם שם בשבילך!

מעוניינות בכמה דוגמאות ? בבקשה!

1.איש עסקים מתעשייה מסורתית, החל להשתעמם מהעסק המשפחתי ורצה לפרוץ החוצה עם רעיונות - אבל מה? מי? כמה? איך?
הוא שיתף את הקבוצה בהצעה להשקעה שקיבל ושקל.
תוך 30 דקות קיבל 10 חוות דעת, 5 לידים חדשים, 2 הצעות לסייע לו בהערכת שווי והזמנה לבקר בעסק של אחד הנוכחים לשיחה יותר מעמיקה.
הכל מתוך הקשבה, חשיבה חיובית ורצון לתמוך.

2. אשת היי-טק בכירה מעל גיל 50, קיבלה "בעיטה" מהעסק בו עבדה ומצאה את עצמה, לראשונה בחייה, ללא עבודה וללא ביטחון לאן להתקדם. מצליחנית בעברה ובנשמתה, עדיין היה ניסיונה מוגבל בלהיות "בכירה כשכירה", וכעת שקלה, בדחילו וברחימו, לעבור להיות עצמאית כאשר רק המחשבה הזאת גרמה לה לשקשק....
קבוצת המאסטרמיינד הרימה את הכפפה: תוך 30 דקות הייתה לה הגדרה חדשה של "יועצת", מספר כיוונים לפלחי שוק וכמה אנשים שישמחו להפנותה הלאה....
כל זה נעשה על פי הניצוח המקצועי של מוביל "דרך המאסטרמיינד" רוני דוניץ, באווירה של תמיכה, פרגון, הקשבה ומתוך רצון לעזור....

זאת משום שקסם המאסטרמיינד הוא לא רק בתמיכה שלו, ולא רק בידע המצטבר, אלה בשילוב של שניהם במסגרת איכותית, מקצועית ואמיתית.

הנושאים והסוגיות מגיעים מהאנשים אך הכל מתוכנן על ידי דוניץ לפרטי פרטים. הכל מנוהל בצורה בונה ומובילה. החל מהחברים המשתפים, דרך בחירת האנשים בקבוצה, הכיבוד, ההתייעצות, ההובלה, שאלות המפתח, גיבוש התובנות ועד לעצות המעשיות שלא מאחרות לבוא מידי מפגש חודשי.

נושאים לדוגמא יכולים להיות : שינויים בעסקים, ציר הקריירה בחיים, תקשורת עם אנשים קשים בעבודה, ניהול זמן, אומנות הבחירה, תשוקה בעסקים, הבדלי תרבויות בעסקים וכיצד משפיעים עלינו, מקומם של ערכים אישיים בניהול העסק, ניהול קונפליקטים, חשיבה חיובית, גישות בניהול, מקומה של היכולת לספר סיפור בתוך סביבת עבודה ועוד...

לפעמים את יכולה לגלות שדווקא פלטפורמה תומכת להצתת האש והכפלת הכוח לתזוזה ולשינוי היא בדיוק החוליה שחסרה לך כדי להתקדם למקומות שחשקת בהם תמיד בעולם הקריירה.
ולא בכדי אמר נפוליאון היל כי "אנשים העוזרים זה לזה להצליח, עוזרים לעצמם להצליח יותר!"

SO –

אם את בעלת ניסיון בניהול עסקים ובחיים, אם את אדם סקרן מטבעך הנהנה ללמוד מאחרים ובעלת נשמה גדולה המאמינה בכוח של סיעור מוחות – ייתכן ומצאת לעצמך בדיוק את המסגרת שתתאים לך "כמו כפפה ליד".

אולי אלו האנשים, אולי זאת העובדה שנפגשים רק פעם בחודש, אולי המנחה דוניץ, ללא ספק התכנים והעומקים השונים אליהם מגיעים בכל מפגש מחדש, אולי זה השילוב המנצח שמצליח להתהוות בין הקבוצה ואולי זה כולם ביחד, אבל מה שבטוח הוא דבר אחד: זה עובד וקולע למטרה!

המאסטרמיינד לא מפסיק להפתיע. לא את מי שהמציא את המסגרת המרתקת ולא את המשתתפים, שנוטים לזרום קדימה עם דוניץ חודשים ושנים ביחד, כאשר קולטים חברים חדשים בחום, בלי להשתעמם ולו לרגע אחד...

שוקלת לחקור יותר או להצטרף ?

צרי קשר עם "מר מאסטרמיינד" בכבודו ובעצמו : 054-6652818 או dunetz@netvision.net.il

אגב, אם תצייני שהגעת דרך הפורטל שלנו, iWomen תוכלי ליהנות גם מהפתעה נעימה עם ההצטרפות.

בהצלחה!נוצר: 1/5/2012 8:14:00 AM
עודכן: 1/5/2012 11:58:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים