עסקים - פורים בעבודה 2011 אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עסקים > פורים בעבודה 2011
  כתבות אחרונות
איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות! איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות!

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...! בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

אתר אתר "הבמה", הג'י פי אס של צרכני התרבות בישראל, חוגג עשור

רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה! רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה!

נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים

מעיין אוזנה גילתה את יעודה מעיין אוזנה גילתה את יעודה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

פורים בעבודה 2011

מאת: איילת פדה גולדשטיין

להלן חמש דרכים למינוף חג הפורים לשיפור אווירה בארגונים.משאבי אנוש ומנהלים בארגונים – אם טרם התארגנתם, עדיין לא מאוחר להיערך לקידום מצוות החג לשמוח ועל הדרך לגבש את העובדים ולהרים את המוראל, במספר אופנים;

ערך מוסף להורים עובדים; מנהלים, גלו עניין בהיערכות -של הורים עובדים לקראת החג. הציעו  תערוכת תמונות של תחפושות ילדי עובדים. ההורים ישמחו להתפאר בילדיהם ובכך להכניס חמימות ומשפחתיות להוואי העבודה ולהעמיק היכרות עם העובדים ומשפחותיהם.

מסיבת תחפושות לעובדים ואם אפשר רצוי גם עם בני זוג. בפ.ד.ה אנו עורכים לקראת פורים פעילות ODT ביום או בלילה בספארי, שרצוי לצרף אליה גם בני זוג. בפעילות זו בודקים לאיזה תפקידי הנהגה התחפשו החיות בספארי ובמה מותר האדם מן הבהמה.

"גמדים וענקים" - השקת המשחק הידוע והאהוב בו כל עובד מגריל שם של קולגה, ובמהלך שבוע עליו לפנקו במתנות ופתקים בהחבא ובסוף רואים מי הצליח לחשוף את גמדו..

תחפושת תפקידים - חילופי תפקידים בין בעלי משרות בארגון, בכדי להגביר מודעות להתמודדויות של עובדי יחידות שונות, ולשפר את שיתופי הפעולה בהמשך. כך למשל אפשר להחליף בין עובדי יחידות הנדרשות לשיתופי פעולה בממשקים, להחליף בין מנהלים ביחידות שונות בכדי ללמדם כיצד אפשר לנהל אחרת, לתת לחונכים בארגון להתנסות בחוויית החניכה על ידי העברתם להתלמדות בתחום אחר וכו'.

הרמת כוסית עם ערך מוסף - מינוף הרמת הכוסית לחג בשילוב הרצאה עם ערך מוסף. בפ.ד.ה יעוץ והדרכה הרצאות במגוון נושאים; "משנכנס אדר מרבים בשמחה - כיצד לשלב שמחה באיזון התפקידים שבין עבודה ומשפחה", "ככה יעשה לאיש – תהליכי קבלת החלטות לקידום צמיחה אישית וארגונית", "המסכות שאנו לובשים – ולא רק בפורים".

 

*** איילת פדה גולדשטיין היא מנכ"לית "פדה – יעוץ ארגוני והדרכה".נוצר: 3/19/2011 1:28:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים