עסקים - נשים חרדיות בתחום ההיי טק מסתערות על השוק, יש להן עבודה והן רוצות עוד... אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עסקים > נשים חרדיות בתחום ההיי טק מסתערות על השוק, יש להן עבודה והן רוצות עוד...
  כתבות אחרונות
איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות! איריס מוסיוף – כאשר שלמות פוגשת יופי ונחישות!

"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים בישראל

בסטודיו C נשים עם מידות טובות...! בסטודיו C נשים עם מידות טובות...!

אתר אתר "הבמה", הג'י פי אס של צרכני התרבות בישראל, חוגג עשור

רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה! רבקה גיל-אור : אשת חינוך ומינהל בנשמה!

נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים נא להכיר : אלישבע הניג – קריירה שבאה מבפנים

מעיין אוזנה גילתה את יעודה מעיין אוזנה גילתה את יעודה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

נשים חרדיות בתחום ההיי טק מסתערות על השוק, יש להן עבודה והן רוצות עוד...

מאת: אירן רובינשטיין

כרמיסופט מסתערת קדימה בכל הכוח , את המתכנתות החרדיות בניהולה של חניתה פרידמן לא מעניין מה אומרים על החרדים, אין להן זמן לשמוע חדשות, הן עובדות מפתחות ומניעות בית התוכנה כרמיסופט בכרמיאל שבצפון , עם חזון ושאיפות קדימה, היום אחרי כמעט שנה בשוק אפשר לומר כי ניצני החזון רוקמים עור וגידים !חניתה פרידמן , יזמית, מהנדסת מכונות בעלת ניסיון בתחום התוכנה החליטה להגשים את החלום שלה תוך ניצול כל המשאבים העומדים לרשותה, ידע, חזון ליהד את הגליל ולהעסיק מתכנתות מהמגזר החרדי, רצון עז וגם קצת קשרים ... לפני כמעט שנה כנגד כל הסיכויים פתחה את בית התוכנה כרמיסופט וכיום מעסיקה פרידמן 14 מתכנתות , כמעט כולן חרדיות, לכולן בעל וילדים ואף אחת לא מתלוננת על העומס בעבודה כולן רוצות לעבוד והרבה. מפתחים תוכנות חלונאיות, משובצות מחשב (אמבדד), אינטרנטיות ועוד.

על חניתה מוטלת העבודה של גיוס לקוחות ועבודה בארץ ובחו"ל וזה לא ממש פשוט עם כיסוי ראש, בלי ללחוץ ידיים, לא בדיוק הלוק של הי טקיסטית בגיל הנכון, אבל לחניתה זה לא מפריע, כל מי שמגיע לפגישה איתה מתלהב, מהנכונות, מהאמביציה, מהידע וכמובן מהיתרונות המוצעים כגון גמישות לעבודה בכל סביבה שהלקוח מגדיר, איכות, נכונות להתניע פרוייקט עכשיו ומייד, מחיר תחרותי והבטחה לעמידה בלוחות זמנים.

בכרמיספט בימים אלה עובדים על שידרוג ופיתוח תוכנה הולנדית המייצרת ציוד לאבטחת משאיות וקטרים, התאמה ותרגום מערכת משובצת מחשב לגירוז אוטומטי של משאיות ב-7 שפות ועל מספר מערכות הפעלה, ללקוח נוסף מאיטליה מפתחות החרדיות אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה לבחור מסגרת משקפיים דרך הרשת בצורה אופטימאלית ויש גם פניות מהארץ לחברה שמפתחת אפליקציות למכשירים ניידים, מערכת ניהול מלאי למפעל גדול, פורטל אינטרנטי למומחים להפרעות קשב וריכוז, תוכנות לבית חולים ועוד..נוצר: 1/30/2011 8:02:00 AM
עודכן: 2/6/2011 10:47:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים