העצמה נשית - הכירי את היפה בנשות כנסת 2009: אנסטסיה מיכאלי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > העצמה נשית > הכירי את היפה בנשות כנסת 2009: אנסטסיה מיכאלי
  כתבות אחרונות
ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום ג'מילה אבו סווי בתערוכת צילום "תמונה מגדרית"

מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3 מעמד האישה בקזחסטן - יום האישה הבינלאומי 8.3

צוואה – צוואה – "טוב מוקדם מאשר לעולם לא"

חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה חוק השוויון בנטל הגנה מלאה על זכויות ומעמדן של הנשים בצה"ל

"מוזות" - המותג איתו מציינת נתניה את יום האישה הבינלאומי

הכנס הארצי השני הכנס הארצי השני "עיר ידידותית לנשים" באשדוד

גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר? גם בפוליטיקה : יפה יותר זה טוב יותר?

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

הכירי את היפה בנשות כנסת 2009: אנסטסיה מיכאלי

מאת: מערכת Iwomen
הכירי את היפה בנשות כנסת 2009: אנסטסיה מיכאלי
אנסטסיה מיכאלי (34) היא ילידת לנינגרד שנבחרה בנעוריה למלכת היופי של סנט פטרבורג, עלתה לישראל ב-1997 והתגיירה. היא נשואה ואם ל-7 ילדים. אנסטסיה היא בעלת תואר שני בהנדסת תקשורת חשמלית רב-ערוצית מטעם האוניברסיטה הממלכתית לטלקומוניקציה בסנט פטרבורג.ב-1995 לקחה הפסקה של שנה מהלימודים, ונסעה לפריז שם עסקה בדוגמנות. ב-1997 נישאה ליוסי מיכאלי, ישראלי יליד לטביה, מתאגרף תחרותי בעבר ואיש עסקים בהווה.

בישראל סיימה בהצלחה לימודי תעודה במנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן, קורסים שונים בתכנות, מערכות מידע וקידום אתרי אינטרנט, קורס "יזמות עסקית וסחר חוץ" בהתאחדות היזמים בישראל, קורס תכנון מדיה להכרת תהליכי תכנון וקנייה של מדיה באיגוד המפרסמים בישראל.
אנסטסיה דוברת רוסית, אנגלית, צרפתית ועברית ומתגוררת כיום בראשון לציון.

מיכאלי התפרסמה כדוגמנית ומשנת 2002 עובדת כאשת תיקשורת ומנחה בערוץ 9 ("ישראל פלוס") מאז הקמתו, ובכלל זה הנחיה במשך שלוש שנים את אחת התכניות הפופולאריות בערוץ זה, "תענוגות החיים" וכן שלוש שנים את תכנית הבוקר "יום חדש".

אנסטסיה היא מעורבת פעילה במפגשים עם צופים ובהידוק קשרי קהילה בכל רחבי הארץ. היא חברה במועצה ציבורית בראשות עפרה שטראוס בפרויקט 'בבית ביחד' של הסוכנות היהודית בשיתוף המשרד לקליטת עלייה ומרכז השלטון המקומי למען יצירת מודעות לקליטת עלייה.
כמו כן, חברה בחוג הידידים "ילדים בסיכוי- המועצה לילד החוסה" בראשות יושבת הראש, גליה מאור. חוג זה הוא גוף של מתנדבים שהוקם בשנת 1986 כדי לסייע לילדים מגיל יום עד גיל 14 הגדלים מחוץ לביתם ב- שמונים פנימיות ברחבי הארץ.

לאחר שלוש שנים בערוץ, לקחה הפסקה והצטרפה למפלגת קדימה, שהייתה אז בימיה הראשונים, במטרה להתמודד מטעמה לכנסת השבע עשרה. מיכאלי, שמועמדותה למפלגה נתמכה בידי שמעון פרס, שובצה במקום ה-44 הלא ריאלי, והביעה בגין כך אכזבה.


בדצמבר 2008 הצטרפה מיכאלי למפלגת ישראל ביתנו, ושובצה במקום התשיעי הריאלי ברשימתה לכנסת השמונה עשרה.הכירי את היפה בנשות כנסת 2009: אנסטסיה מיכאלי
נוצר: 2/8/2009 5:23:00 AM
עודכן: 2/8/2009 5:47:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים