עיצוב פנים - תערוכת ריהוטים 2016 - כחומר ביד היוצר אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 05/07/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > עיצוב פנים > תערוכת ריהוטים 2016 - "כחומר ביד היוצר"
  כתבות אחרונות
פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית פלטפורמה חדישה המציגה קונספט עצמאי לגולש לתכנון ועיצוב הבית

רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער רשת שטיחי איתמר דואגת לחדרי ילדים ולנוער

מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים מיידלע- עולם של סבונים מעוצבים

לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון לפני שמסדרים את הבגדים, מסדרים את הארון

רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל רהיטי קיבוץ השלושה – הכוח הישראלי המוביל

עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים עיצוב חדר ילדים - עצות וטיפים

חגיגת שבועות ברשת דנדש חגיגת שבועות ברשת דנדש

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

תערוכת ריהוטים 2016 - "כחומר ביד היוצר"

מאת: שוש להב
תערוכת ריהוטים 2016 -

תערוכת ריהוטים 2016 תתקיים השנה תחת הכותרת: כחומר ביד היוצר, חוה"מ סוכות, במרכז הירידים בתל אביב, הכניסה בחינם!שנה חדשה היא סיבה טובה להתחדשות בריהוט, חול המועד סוכות הוא התקופה הכייפית לבצע זאת ותערוכת "ריהוטים" היא המקום לראות ולבחור בו את הריהוט הנחשק.

קולקציות חדשות וחידושים מרהיבים של 120 חברות מובילות בתחום העיצוב והריהוט ושפע אירועים, ובהם: Design Market – שוק מעצבים בסדרות קטנות בתחום העיצוב, הריהוט וההום- סטיילינג שיתקיים בשטחים הפתוחים של התערוכה, "שרפרפים"- תערוכת סטודנטים מהסטודיו לעיצוב מוצר, המחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה, המציגה אינטרפרטציות יצירתיות למושג שרפרף - כל אלה יעמדו במרכז תערוכת הרהיטים 2015.

"תערוכת ריהוטים 2016" תתקיים בחול המועד סוכות 2015 במרכז הירידים בתל אביב. התערוכה בהפקתה של "תים תערוכות", חברת בת של איגוד תעשיות הריהוט בהתאחדות התעשיינים בישראל, נחשבת לתערוכה הוותיקה, הגדולה והחשובה מסוגה בישראל.

זו השנה ה- 38 שבה יוצגו תחת קורת גג אחת ויוצגו הקולקציות האחרונות, החידושים והטרנדים האחרונים, של מיטב החברות והמותגים הבולטים והמובילים כיום בארץ ובעולם בתחום הריהוט והעיצוב. התערוכה תארח השנה מותגים ומעצבים בינלאומיים בולטים בתחומי העיצוב, התכנון, הריהוט והמוצרים המשלימים לבית, מהארץ ומחו"ל ואף מותגים בינלאומיים שהוצגו בתערוכות עיצוב בעולם.

למעלה מ- 120 מציגים בתחום העיצוב והריהוט:
בתערוכה ייקחו חלק למעלה מ-120 מציגים, בין המשתתפים בתערוכה, חברות מובילות במשק, ביניהן: ביתילי, הולנדיה, מטבחי זיו, נטוצי, ניקולטי, ד"ר גב, אירופלקס, אולטימה, סימונס, נייט סליפ, עצמל'ה, האוס אין, זאגה, ועוד רבים אחרים.

:Design Market
לראשונה בתערוכת "ריהוטים" יתקיים שוק מעצבים בסדרות קטנות, בתחום הריהוט והאביזרים הנלווים, וכן בתחום ההום-סטיילינג. זו השנה השלישית ברציפות שתערוכת ריהוטים מעמידה במרכז פעילותה את נושא "עיצוב בר-השגה" וקיומו של שוק זה הוא המשך טבעי למאמצי של הנהלת התערוכה, לאפשר גם לכל אדם באשר הוא, ליהנות ממוצרי עיצוב במחירים נגישים ואטרקטיביים. השוק יתקיים בשטחים הפתוחים של התערוכה במרכז הירידים וישתתפו בו כ- 20 מציגים, שלאחדים מהם זו ההזדמנות הראשונה להציג ולמכור את יצירותיהם.

"שרפרפים" - תערוכת סטודנטים מהסטודיו לעיצוב מוצר:
המחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה – ביטוי מיוחד יינתן השנה בתערוכה לסטודנטים, מסטודיו לעיצוב מוצר במחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה, שבה הם יציגו את עבודות הגמר שלהם שנעשו במסגרת קורס. הקורס השנה עסק בשרפרפים ואפשר לסטודנטים לתת פרשנות אישית לשרפרף ע"י בחינה מעמיקה של צרכיו, הפרופורציות הנכונות וקהל היעד שלו ובהמשך הם התבקשו לתת אינטרפרטציה אישית משלהם לשרפרף מעץ.

בין הסטודנטים המעצבים שמשתתפים בפרויקט: חן שמעוני - המציגה טקסטורה חדשה המורכבת מסוגים שונים של עץ היוצרת ניגודיות בין ישן וחדש, זול ויקר. עידן רז - שמציג שרפרף שרגליו מתפקדים כמושב, וכשהמשתמש מתיישב מתבצעת נעילה גאומטרית, המתרחשת רק בעת הישיבה. בנוסף, יציגו מואב ועדיה, יונתן בן דוד, ניב מזרחי, לוטם חממה, אמאני עאזם ועוד. אוצרי התערוכה הם חן שמעוני וניב מזרחי - סטודנטים במחלקה לארכיטקטורה שנה א'. וצילום הפרויקט בוצע ע"י אנדריי איסקרולסקו - סטודנט במחלקה לצילום שנה א'.

כנס למעצבים ואדריכלים בנושא כ"חומר ביד היוצר":
הכנס המיועד לאנשי מקצוע בתחום העיצוב והריהוט, יארח השנה את אפרת פרידלנד – אשר ניהלה את הקמתה של ספריית החומרים iMatter של מוזיאון העיצוב בחולון ופועלת כיום במינכן, גרמניה. בכנס ינוהלו דיונים והרצאות בנושא החומרים של עולם המחר, התפתחויות טכנולוגיות שונות, שילוב אומנויות ה- craft בעבודת המעצב והחיבור שבין הגעגוע לעבר לאלמנטים עם ערכים רגשיים ליצירת עיצוב עכשווי.

* אפרת אילן בציורים בהתאמה אישית:
בעולם של שעתוק והדפסים חוזרים, אנו מחפשים אחרי פינה אחת של מקוריות. ציורי אווירה הם קונספט אומנותי ועיצובי שנועד להעביר תחושות, רגשות ולהשתלב בחזון הכולל של עיצוב החלל, תוך סינרגיה עם שאר פריטי העיצוב בחדר.

אפרת אילן - אמנית ישראלית, הפועלת גם בשוק הבינלאומי, יוצרת אמנות, מנגישה אותה לקהל הרחב והופכת אותה לחלק אינטגרלי מחלל הבית והמשרד. אפרת אילן מביאה לעולם העיצוב וההום סטיילינג ציורי אווירה, פיסול ותאורה בהתאמה אישית.

בתערוכת "ריהוטים 2016" שתתקיים במהלך חול המועד סוכות, במרכז הירידים בתל אביב, תציג אפרת אילן את יצירותיה. הקונספט לפיו היא פועלת הוא התאמת הציור לחלל בו הוא ימוקם, כמו חליפה, כך שכל יצירה משקפת באופן אינדיבידואלי את אישיותו. אפרת דוגלת בדו שיח מלא עם הלקוח, כדי להבין את רצונותיו, אל מול בחינת החלל והתאמה ללא הגבלת צבע, סגנון וגודל.

מעבר לדו-שיח, נעשית בגלריה הלבשת חלל המגורים או סביבת העבודה בצורה וירטואלית ומקצועית, כדי לדמות את היצירה למיקומה הייעודי. אילן מתייחסת לטרנדים ולמגמות רלוונטיות ועדכניות בעיצוב, מציגה חדשנות, תוך שמירה על מקוריות ושפה ייחודית. לאפרת אילן אולמות תצוגה בקיבוץ הזורע בצפון הארץ, בדיזיין סנטר בבני ברק ובלוס אנג'לס בארה"ב.

תאריכים ושעות פתיחה:
התערוכה פתוחה לקהל הרחב ותתקיים במרכז הירידים, בין התאריכים : ­­­28.09.15-05.10.15

הכניסה ללא תשלום!

שעות הפעילות:
1.10.15 - יום חמישי - 10:00-23:00
2.10.15 - יום שישי - 9:00-16:00
3.10.15 - מוצאי שבת מצאת השבת ועד 24:00
4.10.15 - ראשון סגור – מרוץ אופניים
5.10.15 - שני 9:00-16:00

(*צילום: יח"צ)תערוכת ריהוטים 2016 -
תערוכת ריהוטים 2016 -
תערוכת ריהוטים 2016 -
תערוכת ריהוטים 2016 -
תערוכת ריהוטים 2016 -
נוצר: 1/10/2015 9:09:00 AM
עודכן: 1/10/2015 9:13:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים