תכשיטים ואביזרי אופנה - הטרנדים החדשים בטבעות נישואין לחתונות החורף אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 27/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > תכשיטים ואביזרי אופנה > הטרנדים החדשים בטבעות נישואין לחתונות החורף
  כתבות אחרונות
התיקים שלNEW ERA  מלווים בתחילת שנת הלימודים התיקים שלNEW ERA מלווים בתחילת שנת הלימודים

דורי צ'נגרי - אישה מרשימה ומעצבת תכשיטים מקורית דורי צ'נגרי - אישה מרשימה ומעצבת תכשיטים מקורית

דיוק אופטיקס מציג קולקציית ג'יג'י ברצלונה! דיוק אופטיקס מציג קולקציית ג'יג'י ברצלונה!

טום בראון כובש את עולם מסגרות המשקפיים טום בראון כובש את עולם מסגרות המשקפיים

מסגרות המשקפיים שעושות את כל ההבדל - DITA

חדש ברשת אירוקה - קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג חדש ברשת אירוקה - קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג

GARRETT LEIGHT - קולקציית הקיץ של המותג הקליפורני למשקפיי שמש GARRETT LEIGHT - קולקציית הקיץ של המותג הקליפורני למשקפיי שמש

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הטרנדים החדשים בטבעות נישואין לחתונות החורף

מאת: טלי גולדי
הטרנדים החדשים בטבעות נישואין לחתונות החורף

לזוגות שהחליטו למסד את היחסים בחורף מחכות טבעות מנצנצות בגימורים מעניינים במיוחד, שמעטרות את הנדרים שלנו בטקסטורות חדשות ומקוריות ולא פחות חשוב- במחירים אטרקטיביים. מעצבי רשת "הבורסה לתכשיטים" סיפרו לי על הטרנדים החדשים לחורף 2011, לצד כמה כללים שעוברים מדור לדור - ומעצבים לנו את מראה הטבעת על פי ההלכה.עונת חתונות החורף כבר נפתחה, ולמי שהחליט למסד את יחסיו בתוך האולמות המחוממים מחכה חגיגה שלמה בעיצוב הטבעות. אחרי שקיצצתם במחירי האולם וכל החבילה הנלווית, נשאר לכם מספיק בשביל להשקיע בטבעת הנישואין הרשמית, ודווקא החורף תוכלו להשתבח בקולקציות קלאסיות במיוחד, שמפנקות את הכלות הטריות בהרבה זהב צהוב, לבן כסוף ואדום היישר מהקולקציה החדשה לשנת 2011. מעצבי רשת "הבורסה לתכשיטים" נדדו בכל העולם על מנת לקבץ עבורנו את הטרנדים והקישוטים החדשים שמככבים בסצנת החתונות, ובקולקציית חורף 2011 החדשה מציגים את האינטרפרטציה שלהם לאהבה בטבעת מקודשת זו.

מדור לדור: טבעות הנישואין

במסורת היהודית נקבע כי החתן צריך לקדש את הכלה עם טבעת פשוטה ועגולה, שנקנתה מכספו בלבד. למדקדקים בכתובים, חשוב לזכור כי במהלך קניית הטבעת יש על הבעל להגיע לחנות ביחד עם שני עדים - שיאשרו במהלך הטקס העתידי כי טבעת הנישואים נקנתה מכספי הבעל בלבד ושולמה במלואה. את טבעת הנישואין עונד החתן על האצבע המורה של יד ימין של הכלה תוך כדי אמירת המשפט: "הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה וישראל". ועכשיו בד"כ מגיעות הדמעות, מחיאות הכפיים וההתרגשות הכללית. אך בואו ניקח כמה צעדים אחורה - לרגע בו אנו בוחרים את טבעת הנישואים. על הטבעת להיות עשויה מחומר אחד בלבד (אפשר זהב צהוב, לבן או כסף לבחירה – אך אין לערבב בין חומרים שונים), ולהיות חלקה לגמרי. משמע: ללא שיבוצים של אבנים או יהלומים. כך שלמרות הדימוי המפורסם של "טבעת היהלום" שכל בחורה רוצה לקבל ליום חתונתה, מדובר רק בטבעת האירוסין, שכן על פי כללי היהדות על הטבעת להיות מחומר אחיד ומכך גם צנועה יותר. הסיבה הרשמית לפי המקורות היא כי אין לקדש בטבעת נישואים משובצת באבני חן,על מנת שהכלה לא תיתן חשיבות יתר לערכה החומרי של הטבעת ו"תסתנוור" מהאבן היקרה - שכן ערכה העיקרי של הטבעת הוא במטרתה: הקידושין. ועכשיו לפרקטיקה: רצוי להזמין טבעת נשואים לפחות חודש מראש כדי שיהיה ניתן להתאימה למידה הרצויה. כדאי לוודא כי טבעת נישואים מושחלת בקלות מעבר לפרק האצבע התחתון ושאינה צמודה מדי לבסיס האצבע, וזאת על מנת שלא תלחץ טבעת נישואים על האצבע במקרה של שינויי טמפרטורה, המשפיעים על רוחב האצבע. כמו כן, טבעת איכותית היא טבעת מלאה מבפנים ולא חלולה כדי למנוע הצטברות קרמים וסבון שעלולים לגרום לאינפקציה עם היד. אצל גברים מומלצת טבעת מלאה מבפנים על מנת שלא תתעקם בקלות.

זוגות רבים מעדיפים לקנות שתי טבעת נשואים זהות, הנעשות בעבודת יד, ייחודיות שאין שני להן. בשונה מהמקובל לגבי טבעות נישואין ממליצים מעצבי הבית של רשת "הבורסה לתכשיטים" לעצב גם אותן " מושקעות" כלומר זוג טבעות עשויות בזהב (לבן ,צהוב או אדום ) – כשאת טבעות האירוסין ניתן לעצב בצורה הרבה יותר מגוונת, כולל שיבוץ יהלומים באיכות הגבוהה ביותר וללא פשרות.

למרות שרוב טבעות הנישואין נמכרות בזהב K14, טבעות הנישואין בבורסה לתכשיטים הן בעבודת יד וניתן להזמין כל דגם גם בזהב K18 ואפילו פלטינה.

הטקסטורה קובעת

דומה שהקלאסיקה חוזרת למשול בכיפה. לאחר היעדרות של כמה שנים, חוזרות הטבעות היותר עבות יחסית לפאר את נדרינו, ובקולקציית חורף 2011 של רשת "הבורסה לתכשיטים" ניתן למצוא גם אותן במראה נקי, מנצנץ, בעל גימורים מעניינים ובעובי אחיד, לצד קישוט הטבעת בטקסטורות שונות. כך לדוגמא: איקסים עדינים המקיפים את הטבעת, וטקסטורה מחוספסת למי שאוהבת את המראה המודרני. את ההצגה גונבים הריקועים הייחודיים שמקשטים כל אחת מהטבעות: החל מרקע מחוספס-גלי המאפיין את הטבעת בגוונים שונים, המשך בטקסטורת "נצנצים" מחוספסת שמקנה לטבעת מראה זוהר במיוחד כשל רקע המשובץ באבנים יקרות ונוצצות וכלה בחריטות עדינות המעניקות לפריט מראה גברי יותר ומרוקע. למי שאוהבת יוקרה, בחלק מהטבעות ניתן גם למצוא ריקועים ישרים ונקיים הגורמים לאור להישבר על גבי שטח הפנים החיצוני של הטבעת, והופכים את הטבעת הנקייה והמינימליסטית לבעלת נוכחות בשטח. "את הסוד של הטבעות המודרניות אנחנו זוקפים לזכות שיטות הריקוע והטכנולוגיות החדשות שמשמשים אותנו", מספר אחד מהמעצבים הראשיים בבית "הבורסה לתכשיטים". "כיום יותר ויותר זוגות מעדיפים לבחור בטבעות בעלות מראה קלאסי, כאשר את הייחוד מאפיינים בריקוע מיוחד ובבחירה בין זהב צהוב ללבן, כסוף או אדום.

בקולקציה החדשה אפשר לראות כי ניתן להתאים את אותו העיצוב בעוביים שונים, עבה, בינוני או דק, לבחירה".

שם המפתח: מקוריות

אבל למרות הקלאסיות ששולטת בכיפת העיצוב דומה כי מרבית הזוגות עדיין יעשו מאמצי על בכדי לאפיין את טבעות הנישואין באופן המקורי ביותר שאפשר. לפי דברי המוכרים ומעצבי הרשת דומה כי הדרישה הדומיננטית ביותר של הזוגות לקראת חתונות חורף 2011 היתה ונשארה: נגיעה אישית. "רוב רוכשי הטבעות רוצים טבעת מיוחדת וייחודית ", מספר לנו אחת ממנהלות הסניפים ברשת "הבורסה לתכשיטים". "הנשים בעיקר מעוניינות בטבעת שיש בה סימן היכר או איזשהו חותם אישי: כמו הקדשה, ריקוע או חריטה מיוחדת. בקולקציה החדשה של הבורסה לתכשיטים ניכרת השקעה מיוחדת בקו הגברי. פעם היה נהוג שהגברים הולכים עם שייבה- טבעת חלקה ודקה בשונה מהיום שיחד עם הגברים גם הטבעות השתכללו ליותר מעוצבות ומנצנצות- לגברים פחות אכפת מהאפיון של הטבעת אבל בשונה מהדור הקודם - שלא תמיד התכוון ללכת עם הטבעת, הם מתכוונים לענוד אותה בגאון ועל כן מחפשים כל הזמן כיצד להתאים את הטבעת הקלאסית לאופי מודרני יותר ולסגנון האישי שלהם". מהסיבה הזאת תמצאו בקולקציית חורף 2011 טבעות מיוחדות לגבר הישראלי, שבדרך כלל בוחר בטבעות זהב לבן או פלטינה, ולא מתבייש להרחיב ככל האפשר את עובי הטבעת, עם תוספת של חריצים בדוגמת גלגל או איקסים לכל רוחבה, אלכסונים ישרים או קווים ישרים - לגבר שרוצה להתקדש אך שומר על הפאסון המודרני.

בטבעת זו.. כמה דברים שחשוב לפני קניית הטבעת:

* מחירי טבעות הנישואין מתחיל מ 800 ₪.

* ניתן להתאים את טבעת הנישואין לטבעת האירוסין.

* ניתן לבחור טבעת נישואין בזהב K14, K18 או פלטינה.

* טבעות נישואין כשרות לטקס החופה חייבות להיות עשויות מקשה אחת בחלקן הפנימי (ולא משובצות או מרוקעות), ועשויות ממתכת אחת (אם כי אפשר במספר גוונים).

* הטבעת צריכה להיות מלאה מבפנים, על מנת שלא יצטברו לכלוכים וסבון בתוך הטבעת ויצרו אינפקציה עם האצבע.

* יש לבדוק האם הטבעת חלולה. טבעת כזו יכולה להתעקם בקלות כאשר היא מקבלת מכה.

* ניתן לשבץ את הטבעת במידה והזוג רוצה לאחר החופה באם מכינים טבעת מתאימה.

* הטבעת חייבת להירכש בכסף שהחתן הרוויח בעצמו, ולהיות שווה לפחות "פרוטה".

שיהיה במזל טוב !הטרנדים החדשים בטבעות נישואין לחתונות החורף
נוצר: 12/26/2010 10:17:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים