תכשיטים ואביזרי אופנה - טרנד בתאוצה: תכשיטי שיניים. הכי נפוץ - יהלומים אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 02/12/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > תכשיטים ואביזרי אופנה > טרנד בתאוצה: תכשיטי שיניים. הכי נפוץ - יהלומים
  כתבות אחרונות
דיוק אופטיקס מציג קולקציית ג'יג'י ברצלונה! דיוק אופטיקס מציג קולקציית ג'יג'י ברצלונה!

טום בראון כובש את עולם מסגרות המשקפיים טום בראון כובש את עולם מסגרות המשקפיים

מסגרות המשקפיים שעושות את כל ההבדל - DITA

חדש ברשת אירוקה - קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג חדש ברשת אירוקה - קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג

GARRETT LEIGHT - קולקציית הקיץ של המותג הקליפורני למשקפיי שמש GARRETT LEIGHT - קולקציית הקיץ של המותג הקליפורני למשקפיי שמש

קולקציית המשקפיים  של KREUZBERGKINDER מגיעה לת קולקציית המשקפיים של KREUZBERGKINDER מגיעה לת"א

ננו ג'ולרי - תכשיטים שמדברים אהבה ננו ג'ולרי - תכשיטים שמדברים אהבה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

טרנד בתאוצה: תכשיטי שיניים. הכי נפוץ - יהלומים

מאת: מערכת Iwomen
אם בעבר שיניי זהב היו נחלתם של עולים חדשים ממדינות חבר העמים או גאורגיה הרי שהיום תרבות ה-HIP-HOP העלתה מחדש אופנה זו לנוער. ראפרים רבים נראים כשהם עונדים ציפויי מתכת על שיניהם ויהלומים ובהשפעתם טרנד תכשיטי השינים תופס תאוצה.

ד"ר רונן בורדו בסקי רופא שיניים לאסטטיקה דנטלית ושיקום הפה מזהיר: "אל תתפתו להדביק לבד אבני חן ע"י דבק אקרילי לציפורניים או דבק 3 שניות – פעולות אלו עלולות להזיק לשן ולגרום לנזק בלתי הפיך. רופאי השיניים מיומנים בהליך ומשתמשים בדבק מיוחד המתאים למבנה השן ונטול חומרים רעילים. "קיימים ארבעה סוגי תכשיטים:1. GRILLS – אלו ציפויי מתכת על כמה שיניים קדמיות, לרוב עשויים מזהב, כסף או פלטינה. ציפויים אלו ניתנים להורדה מהשיניים ונעשים לרוב במרפאות שיניים מעטות. הציפויים הנ"ל יכולים להכיל גם יהלומים או אבני חן המשובצים לתוכם. הביצוע של GRILL נעשה ע"י לקיחת מידות (כמו המידות שנעשות לכתרים), שליחתם למעבדה וייצור התכשיט במעבדה. העלויות של הציפויים הנ"ל אינן זולות היות והם מיוצרים ממתכות יקרות ועלולים להגיע למחיר של אלפי שקלים.2. יהלומי שינים – נפוצים מאד, לרוב אלו אינם יהלומים אלה אבני זירקוניום קטנות או קריסטלים המודבקות על פני שטח השן עם דבק הדומה לדבק איתו מדביקים ברקטים ליישור שיניים. יהלום אמיתי משבצים לתוך חומר השן ודבר זה עלול להזיק לשן –לכן אינו מבוצע. עלויות אבנים אלו אינן יקרות ומחירן נע בין 200-400 ₪.3. תכשיטי זהב בצורות שונות:בעלי חיים,חייזרים וכו... העשויים מזהב אמיתי ומודבקים אל פני שטח השן כמו היהלומים.4. עגילי שיניים - חישוקים מתכתיים המותקנים ע"י ביצוע חור בשן והחדרתם כמו עגיל באוזן. תכשיט זה פוגע רבות בשן וגורם לנזקים בלתי הפיכים!הזמן הממוצע שתכשיט מודבק יחזיק מעמד על שן הוא 4-6 חודשים. גם הורדת התכשיט צריכה להיעשות ע"י רופא שיניים.חסרונות – • כל התכשיטים הם למעשה גוף זר שהודבק על השן ולכן הוא עלול לצבור חיידקים ושיירי מזון שלא מצליחים לנקות ואז הדבר עלול לגרום לעששת. יש צורך להקפיד על ניקויי מאד יסודי של התכשיט. במקרה של GRILL לעיתים נכנסים לתוכו שיירי מזון שלא יוצאות ובאם עונדים את התכשיט מספר שעות רב הרי שהדבר מזיק לפני שטח השן.• אלרגיות בחניכיים - קיימים בשוק תכשיטים שעשויים ממתכות לא אצילות כמו ניקל ,כרום או קובלט – ומתכות אלו עלולות לגרום לאלרגיות בחניכיים.• נסיגת חניכיים-תכשיטים מסוימים לוחצים על החניכיים וענידתם יכולה לגרום לנסיגת חניכיים בלתי הפיכה.


נוצר: 6/24/2010 9:05:00 PM
עודכן: 7/10/2010 7:11:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים