דבר העורכת - נשיא איטליה מכבד את הגב' הראשונה של האופרה הישראלית, חנה מוניץ אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > דבר העורכת > נשיא איטליה מכבד את הגב' הראשונה של האופרה הישראלית, חנה מוניץ
  כתבות אחרונות
חוק האומנה אושר בקריאה ראשונה במליאת הכנסת

חנוכה שמח

ימים של זהירות

פרוס עלינו סוכת שלומך

גמר חתימה טובה

שנת תשע"ה באה עלינו לטובה

ט"ו באב שמח לכל נשות ישראל והעולם

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

נשיא איטליה מכבד את הגב' הראשונה של האופרה הישראלית, חנה מוניץ

מאת: איריס לקנר ושוש להב
נשיא איטליה מכבד את הגב' הראשונה של האופרה הישראלית, חנה מוניץ

איזו בשורה משמחת יותר יכולה לחתום את אירועי חודש מרץ בו נחוג 'יום האישה הבינלאומי' מאשר קבלת עיטור אבירות לאחת הנשים המשפיעות בתרבות הישראלית, חנה מוניץ ?!
נשיא רפובליקת איטליה, ג'ורג'יו נפוליטנו, בחר להעניק למנכ"לית האופרה הישראלית, חנה מוניץ, את עיטור האבירות האיטלקי הגבוה - ה"קומנדטורה" -  Commendatore מטעם המסדר האיטלקי למצוינות O.S.S.I. העיטור יוענק על ידי שגריר איטליה בישראל בטקס רשמי שיתקיים ב- 29.03.11 במשכנו.ה"קומנדטורה", "האביר המפקד" (Commendatore), הוא תואר כבוד רשמי, המוענק על ידי נשיא איטליה במסדר האבירים Repubblica della Merito Al Ordine והוא המשך ישיר למסורת ארוכת שנים שנקבעה על ידי בית המלוכה של איטליה "בית סבוי". העיטור ניתן על תרומה משמעותית בתחומים שונים בחיי איטליה ולהפצת תרבותה.

עיטור גבוה זה של נשיא איטליה מצטרף לפרס פוצ'יני מטעם קרן פסטיבל פוצ'יני באיטליה, שהוענק בשנת 2008 לחנה מוניץ ולבית האופרה בישראל,  כהוקרה על המחויבות לקידומן של יצירות פוצ'יני בקרב הקהל הישראלי.

בשנה האחרונה ולאור ההצלחה הבינלאומית של פרויקט האופרה במצדה,  נבחרה מוניץ על ידי איגוד השיווק הישראלי לאשת השיווק של חודש יוני 2010 בזכות קידום תיירות התרבות בישראל והעלאת הפקת 'נבוקו' במצדה. יריד התיירות הבינלאומי של ישראל IMTM 2011, בחר בה לאשת השנה בתיירות והעיתון גלובס ציין את חנה מוניץ כאחת מחמישים הנשים המשפיעות בארץ לשנת 2010.

חנה מוניץ אחראית לפריצת דרך במיצובה של האופרה כאמנות מרכזית בישראל, לצד הכרה בינלאומית, דרך העשרת קהלים ברחבי הארץ הנחשפים לתרבות האופרה. בין פועליה: אופרה קהילתית, אופרה לילדים ולכל המשפחה וכן הפקת פסטיבל האופרה במצדה - ים המלח וירושלים.

 שאפו !נוצר: 3/28/2011 3:53:00 AM
עודכן: 3/28/2011 8:36:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים