ספרות - IPHONE עכשיו בעברית אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 20/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספרות > IPHONE עכשיו בעברית
  כתבות אחרונות
חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק

"העוז והחסד" - סיפור הצלה מופלא בפולין בתקופת השואה

"זמן הלב"- ספרו החדש של צביקה ניר

"אני רוצה לבשל לחברים שלי"

סיפור עם שני שמות סיפור עם שני שמות

"פינגוינלנד", ספר ילדים קסום, מאת שאול אלבז

"גרגוילים 1 - הנוסע בזמן"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

IPHONE עכשיו בעברית

מאת: מערכת Iwomen
IPHONE עכשיו בעברית
לאחר היציאה המתוקשרת של חברות הסלולר עם השקת iPHONE 3GS - הדגם החדש של מכשיר הסלולרי מבית חברת אפל מגיע הספר שמסביר על הפלא.
הלהיט החדש (לנו) הפך לאחד מהמכשירים המשוכללים והנחשקים בשוק העולמי, בעל יכולות שימוש בלתי נדלות. יחד עם זאת, בעוד שהוא אינטואיטיבי וקל לשימוש, מעטים המשתמשים שמודעים לכל אפשרויות והיכולות הטמונות בו.

ספר "אייפון אחד על אחד" שחיבר זיו קיטרו, נותן פיתרון ומענה לכל הקונים העתידיים ואלה שכבר יש בידם את המכשיר למצות את כל התוכנות האפשרויות הנמצאות במכשיר ומהווה למעשה את המדריך (ב - ה' הידיעה) החסר ל iPHONE.

המדריך האישי של אייפון הופך את השימוש בו לפשוט וקל.. הוא ילווה צעד אחר צעד את המשתמש במכשיר הסלולארי ויראה איך אפשר להתאים אותו לאורח החיים ולצרכים האישיים שלכם.

למשל: אם אתה חושק במסעדה אבל לא ממש יודע איפה היא.... מכל מקום בעולם אפשר לקבל תרגום מסינית, יפנית ועד רוסית בלחיצת כפתור אחת...
או אם אתה רוצה לרוץ בפארק ולמדוד את המרחק.. לספור את הקלוריות.. כל אלו אפשרויות קבילות . צריך רק לדעת כיצד ועל כן, אין ספק שהספר יכול להדריך את המשתמש מה לעשות.

רגע... מיהו זיו קיטרו ?
קיטרו הוא מפתח משחקים ומרצה בתחומי הטכנולוגיה תוך התמקדות בחברת אפל ומכשיר האייפון. הוא אחראי על מדריכי וידאו בנושאי מק המופצים ברשת ללא תשלום ומפיק תוכניות רדיו-אינטרנט בשם "מופע המק של קיטרו".
עד כה, הוציא קיטרו גם ספר מקסים אחר העונה לשם : "בני הפיות".


מה יש בו (במכשיר ובספר) עוד ?
משחקים לילדים...
מצגת בעסקים
הסבר איך ליהנות מאוסף המוזיקה והווידיאו באייפון.
החל מהדרכה איך להשתמש בדפדפן המיוחד שנבנה לאייפון וליהנות מחוויית האינטרנט, דרך חיפוש ובהתקנה של יישומים ומשחקים חדשים מתוך אלפי יישומים ועד הפיכת האייפון למשרד נייד ולהשאיר את המחשב במשרד.

בנוסף לספר, תוכלו להיכנס לאתר המלווה אותו ובו סקירות על יישומים ומשחקים חדשים, סרטוני הדרכה, תוכנית רדיו - אינטרנט שבועית בנושא האייפון, ולא פחות חשוב : זה המקום שאליו תוכלנה לפנות עם כל שאלה ולקבל את התשובות הרלוונטיות ביותר.

את האתר תוכלו למצוא בכתובת: http://www.iphone101.co.il

נוצר: 12/11/2009 7:14:00 PM
עודכן: 12/11/2009 7:27:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים