ספרות - ספר מתח חדש:האישה בשחור / מאת מוטי שפירא אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 20/02/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ספרות > ספר מתח חדש:האישה בשחור / מאת מוטי שפירא
  כתבות אחרונות
חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק חגי וחגית חוגגים את פסח, מאת שירי צוק

"העוז והחסד" - סיפור הצלה מופלא בפולין בתקופת השואה

"זמן הלב"- ספרו החדש של צביקה ניר

"אני רוצה לבשל לחברים שלי"

סיפור עם שני שמות סיפור עם שני שמות

"פינגוינלנד", ספר ילדים קסום, מאת שאול אלבז

"גרגוילים 1 - הנוסע בזמן"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ספר מתח חדש:האישה בשחור / מאת מוטי שפירא

מאת: מערכת Iwomen
ספר מתח חדש:האישה בשחור / מאת מוטי שפירא
"ההופעה החיצונית היתה רק חלק משיעורי הבית שהכנתי לפני חקירה מורכבת. לקראת כל פעילות חדשה – על אחת כמה וכמה במקרים שבהם נזקקתי 'ללבוש דמות', לבנות לעצמי סיפור כיסוי ולנסות להשתלב בחברה זרה לי ... זו הייתה אחת השיטות שפיתחתי לאחרונה.

ידעתי שהאנשים הם המפתח למבוקשי"
(מתוך הפרק "חפש את האישה"/ "האישה בשחור" מאת מוטי שפירא)


"האישה בשחור", ספרו השני של מוטי שפירא שראה אור לאחרונה, מספק לקורא את ההזדמנות להיכנס אל המרחב האינטימי של ה"אנשים שרואים ואינם נראים" – דמותו ופניו של החוקר הפרטי בזמן שהוא נע סביב ובתוך החקירה שאליה נשכר, באמצעות אחד עשר סיפורי מתח, המבוססים על מקרים אמיתיים, הנפרשים על פני הגלובוס.

המשתתפים: צוותים חובקי עולם של חוקרים פרטיים, נשים מפתות, יוצאי יחידות קרביות, בלשי FBI לשעבר, שוטרים מקומים, סוכני ריגול ובעל משרד חקירות מוביל בלוס אנג'לס.

העלילה: בגידות באלפיון העליון, מזימות נדל"ן בינלאומיות, הלבנות כספים של המאפיה האיטלקית, סחר לא חוקי באיברים, נקמה, תאוות בשרים, ועלילותיה של מאפיה רוסית.

איתן אשד הוא גיבור הספר, חוקר פרטי בעל משרד חקירות משגשג ומצליח.
הקורא נחשף בספר לסיפורי חקירות הדומים לתסריטים הוליוודים שוברי קופות.
אנשי העשירון העליון, עורכי דין מפורסמים, ראשי קהילות דתיות, חברות ענק, ברונים, אלה שוכרים את שירותיו של אשד לחקירת מציאת קצה חוט לאמת ולמניעים נסתרים, מאחרי כל הפרשיות עומד כסף גדול, מאבקי יוקרה, ניאופים וסודות אפלים של הנעקבים. כל אלה, הכתובים בלשון קלילה וזורמת, חושפים את הצד האנושי של חיי החוקר הפרטי המאופיינים במסתורין, התחזויות, משחקי חכמה.

על הכותב :
מוטי שפירא הוא חוקר פרטי, סופר, נשוי ואב ל- 3 ילדים, בעל משרד חקירות בלוס אנג'לס, המנהל ביד רמה חקירות בינלאומיות, מורכבות - כאלו שאנשי החוק לא רוצים ו/או לא מצליחים להתמודד איתן.
שפירא, שחייו מצריכים מסתוריות החליט, אחרי 20 שנה, להיחשף בשמו המלא ובתמונת פנים בגב הספר. הספרים משמשים לו במה להאיר את עולם החקירות המורכבות עד כדי סיכון חיים.
בשני ספריו החליט לחשוף את חייהם של החוקרים הפרטיים, ספרו הראשון "מלאך בעיר זרה" תורגם בימים אלו לשפה האנגלית ומופץ בארה"ב. במקביל מתנהל משא ומתן ראשוני עם חברת הפקות קולנועיות להפוך את הספר לתסריט, ספרו השני כאמור יצא בימים אלו לחובבי ספרות המתח.


מחיר הספר : 79 ₪.
הספר נמכר ברשתות המובחרות.נוצר: 10/8/2008 1:40:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים