תיירות - Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 31/05/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > תיירות > Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי
  כתבות אחרונות
רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות

רשת רשת "אברהם הוסטלס" (Abraham Hostels) מתרחבת!

מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים

חוף גרין - שמורת אירועים מפנקת על שפת הכינרת חוף גרין - שמורת אירועים מפנקת על שפת הכינרת

מושב אחיטוב מציע הפנינג חקלאות חווייתי בחג השבועות ! מושב אחיטוב מציע הפנינג חקלאות חווייתי בחג השבועות !

על סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות, על סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות, "אוטופיה"

גוש עציון - גוש עציון - "מסלול החיים הטובים"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי

מאת: שוש להב
Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי

חברת היאכט-קרוז היוקרתית באירופה, נכנסת לשוק התיירות הישראלי ותיוצג ע"י "גולדן טורס". החברה תשיק 4 מגה יאכטות "ירוקות" ותציע לראשונה שיט ברמת 5 כוכבים לקוטב הדרומי והצפוני.מי לא חולם להיות בעלים של יאכטה? מי לא מפנטז על שייט סביב העולם?

עשירי תבל נוהגים להתהדר במגה-יאכטה פרטית, שעימה הם יוצאים ליעדים אקזוטיים ברחבי הגלובוס. כעת, החלום שהיה שמור לעשירים בלבד, הופך לנגיש ואף מגיע לישראל. אולי לא להיות הבעלים של.. אבל אפשר גם אפשר להתענג על שייט ביאכטה. ולא רק לעשירים…

חברת היאכט-קרוז הצרפתית, Compagnie du Ponant, נכנסת לשוק התיירות הישראלי ותציע לראשונה יעדי קצה אקזוטיים, כמו אנטרקטיקה, הקוטב הצפוני, סרי לנקה, המלדיבים ועוד.
המסעות נערכים במגה-יאכטה "ירוקה" ומתקדמת, שכוללת שף צרפתי, מרתף יינות וינטאז' ואפילו משרת אישי צמוד (Butler) שימלא כל בקשה.

חברת היאכט-קרוז הצרפתית, Compagnie du Ponant, המתמחה בסגמנט היוקרתי של "מגה יאכטות" (Yacht Cruises), תיוצג בישראל ע"י "גולדן טורס". Compagnie du Ponant, או בקיצור Ponant נחשבת למובילה עולמית בהפלגות יוקרה אינטימיות ומתמחה ביעדים אקזוטיים שאינם נגישים לחברות קרוז רגילות כגון הקוטב הצפוני והדרומי.

Ponant אף תציע לראשונה בישראל הפלגות ייעודיות (Theme Cruise) בסגנון "שיט גולף" בריביירה הצרפתית, שיט מוסיקלי, שיט "חיפוש אחר המטמון" באי בודד ואפילו "שיט עם סלבריטיז".

המגה יאכטות ה"ירוקות" המתקדמות בעולם ישיקו בישראל 4 מגה יאכטות ידידותיות לסביבה, הנושאות את דגל צרפת ומכילות בין 32 ל-130 תאים בלבד: Le Ponant, Le Boréal, L'Austral ו-Le Soléal. שוויין של כל אחת מהיאכטות מוערך בכ-160 מיליון דולר והן בין היחידות בעולם המחזיקות בטכנולוגיה שמאפשרת להן לשרוד את קרחוני הקטבים בשיט מסחרי.
בנוסף, היאכטות מונעות באופן חשמלי ובתמיכת מנועי דיזל חסכוניים, שאף ממחזרים את המים המזוהמים שנוצרים בתהליך במקום לפלוט אותם לים.
מאחר והן ידידותיות לסביבה, המגה יאכטות מחזיקות באישורי כניסה בלעדיים ליעדים חלומיים, שהגישה אליהם אינה אפשרית עבור ספינות רגילות בשל מגבלות הזיהום שמטיל החוק הבינלאומי כהגנה על אתרי טבע נדירים.

בניגוד למסעות שייט המוניים המכילים אלפי אנשים, המגה יאכטה קומפקטית ומציעה חוויה אינטימית עם מספר מצומצם של נוסעים, מה שמאפשר לה לעגון באיים, חופים אבודים ונמלים מוסתרים. יעדים אגדיים נוספים שמציעה החברה: סרי לנקה, האיים המלדיבים, זנזיבר, איי יפן, חצי האי הוולקני קמצ'טקה, גרינלנד ועוד.

למי שטרם מכירה את החברה:
Compagnie du Ponant היא חברת יאכט קרוז צרפתית, שנוסדה בשנת 1988 ע"י ז'אן עמנואל סאווי, כהמשך לצי המלכותי של צרפת. החברה נרכשה בשנת 2012 ע"י חברת האחזקות Bridgepoint Capital כחלק מכוונות החברה להתרחב לשוק הבינלאומי.Ponant  מעסיקה כ-600 עובדים ברחבי העולם ומחזור המכירות שלה לשנת 2011 עמד על 80 מיליון אירו.

אחחח, החיים הטובים והיפים...

(* צילומים : יח"צ)Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי
Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי
Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי
Ponant - חברת היאכט קרוז הצרפתית נכנסת לשוק הישראלי
נוצר: 2/7/2013 7:10:00 AM
עודכן: 2/10/2013 5:07:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים