תיירות - הדימוי התיירותי של מדינת ישראל אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > תיירות > הדימוי התיירותי של מדינת ישראל
  כתבות אחרונות
קזחסטן - מצאצאי ג'ינג'ס חאן ועד הנשיא נורסולטן נזרבאייב קזחסטן - מצאצאי ג'ינג'ס חאן ועד הנשיא נורסולטן נזרבאייב

רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות רמלה - עיר תוססת ושופעת אתרי תיירות

רשת רשת "אברהם הוסטלס" (Abraham Hostels) מתרחבת!

מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים מתארחים בעמק יזרעאל - אתרים, מאכלים ונופים

חוף גרין - שמורת אירועים מפנקת על שפת הכינרת חוף גרין - שמורת אירועים מפנקת על שפת הכינרת

מושב אחיטוב מציע הפנינג חקלאות חווייתי בחג השבועות ! מושב אחיטוב מציע הפנינג חקלאות חווייתי בחג השבועות !

על סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות, על סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות, "אוטופיה"

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

הדימוי התיירותי של מדינת ישראל

מאת: שוש להב
הדימוי התיירותי של מדינת ישראל

מהן הדרכים באמצעותן ניתן להפוך את הדימוי התיירותי של מדינת ישראל לחיובי יותר? בכנס בינלאומי לתיירות של המכללה האקדמית כנרת, יעסקו בדימוי יעדי תיירות מנצחים: פנטזיה או מציאות? משתתפים מחו"ל ומישראל ובהם גם שר התיירות.השאלה המעסיקה רבות מקבלי החלטות - יזמים, מנהלים ומשווקי תיירות, מהרמה המקומית של האתר הבודד, ועד רמה של דימוי המדינה כיעד תיירותי, הינה: כיצד ניתן להשפיע על דימוי חיובי יותר של יעדי תיירות, כפי שעולה ממחקרי מקרה עולמיים, ומהן הדרכים באמצעותן ניתן להפוך את הדימוי התיירותי של מדינת ישראל לחיובי יותר?

בכנס בינלאומי לתיירות של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, במכללה האקדמית כנרת, שיערך ביום שני, 19 בנובמבר 2012, במלון רימונים גלי כנרת בטבריה, ידונו בשאלה הפותחת ויעסקו בדימוי יעדי תיירות מנצחים: פנטזיה או מציאות? בכנס ישתתפו אורחים מחו"ל ומישראל, ויכבד בנוכחותו גם שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב.

יוזם הכנס, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, ד"ר אלון גלבמן, שם לו למטרה לעסוק בגישות ובאסטרטגיות בהן יש לנקוט לצורך יצירת דימוי חיובי יותר ואטרקטיבי של יעדי תיירות, תוך הצגת תובנות של המחקר האקדמי הבינלאומי בנושאים אלה.

ניהול אסטרטגי יעיל של דימוי יעדי תיירות מאתר בודד ועד מדינה, צריך לחתור לקראת יצירת דימוי אחיד ופשוט, העברת מסר הכולל מידע מעשי והדגשת הייחודיות של המקום. המשברים הגיאופוליטיים והקונפליקטים הביטחוניים במזה"ת, משפיעים במקרים רבים על דימוי שלילי של מדינת ישראל כיעד תיירותי, ונראה כי חשוב מאוד שהמחקר האקדמי ייתן את דעתו לאופן ולדרכי ההתמודדות עם מציאות זו, תוך גיבוש תפישות ודרכים באמצעותן ניתן הן לצמצם את ההשפעות של דימוי שלילי והן ליצור דימוי חיובי יותר.

בין נושאי הכנס: הבנת המשמעויות של דימוי ותדמית יעדי תיירות, אסטרטגיות לניהול דימוי ותדמית של יעדי תיירות, מיתוג כאמצעי ליצירת תדמית חיובית של יעדי תיירות, הקשרים וההשפעות של תדמית הביטחון על התיירות וחקרי מקרה עולמיים של ניהול מיתוג ומיצוב תדמית של יעדי תיירות.

ההרצאות בכנס יינתנו על ידי חוקרים מובילים באקדמיה מהעולם ומישראל, וכן יערך פאנל בהשתתפות בכירים מתעשיית התיירות בישראל. בין הפרופסורים מחו"ל שירצו בכנס: פרופ' דאלן טימות'י מאוניברסיטת מדינת אריזונה, פרופ' אברהם פיזם מאוניברסיטת מרכז קליפורניה, פרופ' עומר מופאקיר מבית הספר לעסקים לה רושל בצרפת ופרופ' קונסטנטין אנדריאוטיס מהאוניברסיטה הטכנולוגית של קפריסין.

פרופ' פיזם יציג כיצד מיתוג יכול להוות מפתח לניהול התדמית של יעדים תיירתיים, פרופ' טימות'י ינתח בהרצאתו את הקשר בין תחושת האוטנטיות של מקום לדימוי התיירותי שלו, פרופ' מופאקיר ירצה על הקשר בין זהות פוליטית לתפישת יעדי טיול, פרופ' אנדריאוטיס ינתח חקר מקרה של השפעת ניהול תיירות ללא גידול על תדמית המקום וד"ר מלאני סמית', מבית הספר לעסקים של בודפשט, תנתח מודל רב תדמיתי של העיר בודפשט לחלקיה השונים.

(* תמונות: איתי כהן סולל)הדימוי התיירותי של מדינת ישראל
הדימוי התיירותי של מדינת ישראל
נוצר: 11/18/2012 7:11:00 AM
עודכן: 11/18/2012 7:14:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים