חדשות - עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי
  כתבות אחרונות
למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי

מאת: שוש להב
עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי

בטיילת האס בירושלים נפתח מתחם האירועים היוקרתי הראשון, אל מול נופו המרהיב של אגן העיר העתיקה והרי יהודה, וזה נראה ממש כמו בגלויות...לא ידעתי על קיומו עד ש.. ואז נשביתי ביופיו. אל מול אגן העיר העתיקה והרי יהודה, נשקף אחד הנופים המרהיבים ביותר של העיר ירושלים, ואנו צופים בו מ'עולמיא', השוכן בטיילת האס (טיילת ארמון הנציב).

'עולמיא' הינו מתחם האירועים היוקרתי הראשון בעיר הבירה, המאפשר לחגוג כאן מאירוע משפחתי, דרך אירוע ענק ועד אירועים אינטימיים, ומאז נפתח הפך לשם דבר בתחום. הוזמנו אליו לאירוע משמח של מכרים, וביודעם שאנחנו חובבי צילום, "הזהירו" אותנו שאת תשומת הלב יגנוב הנוף, וכך היה..

בעלי המתחם הינם בני הזוג החביבים ז'אנינה ויותם בר חמא, המספרים שהחלל החדש והיפה של 'עולמיא', מתפרש על-פני 900 מ"ר, שבנייתו ארכה כשנה והושקעו בו למעלה מ-10 מליון ש"ח. על האדריכלות ועיצוב הפנים הופקדו מתי רוזנשיין ויותם בר חמא, שהקפידו על השילוב בין החדשני והמודרני, לשימור הישן והאותנטי, וחילקו את המתחם לשני חלקים עיקריים: החלק הפנימי - חלל קשתות אותנטיות והחלק החיצוני - פרגולת זכוכית בשטח של 400 מ', הפונה לגני הטיילת ולנופיה של העיר העתיקה.

גג הפרגולה במתחם הינו גג חשמלי ייחודי, הניתן לפתיחה ובכך להעלים את קירות הזכוכית ולצאת לחגוג מתחת לכיפת השמיים, בין עצי הזית העתיקים ועל המדשאה המטופחת, להפוך כל אירוע לחגיגת טבע באוויר הפסגות של ירושלים ולאפשר פתיחות מירבית אל הנוף והמגע עם הטבע.

גם עיצוב הפנים של המקום הינו מוקפד, החל מהפנסים הישנים שעמדו בחוץ קרוב ל-30 שנה שופצו, שומרו והותקנו מחדש, עבור דרך עיצוב ופיסול תאורת החללים, המשך במנורות המיוחדות העשויות משי, ממוקמות על גבי קונסטרוקציות מעוצבות ומעטרות את החלל הפנימי, וכלה בקיר מעוצב בסגנון מודרני בצבעי וינטג', המשמש כקיר דקורטיבי ואקוסטי כאחד.

מי שיכול להרשות לעצמו לחגוג כאן בארוע - אשריו, ומי שמוזמן כאורח, בל ישכח המצלמה, לא רק כדי לתעד את החגיגה, אלא גם כדי ללגום מיופיה של ירושלים המשתרעת למרגלות 'עולמיא'.

עולמיא - רח' דניאל ינובסקי 1, טיילת האס (טיילת ארמון הנציב) ירושלים  /  טל': 02-6262660

(* צילומים: שוש להב, ארדון בר חמא)עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי
עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי
עולמיא - אולם יוקרתי ונוף מלכותי
נוצר: 6/18/2014 11:47:00 PM
עודכן: 6/18/2014 11:54:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים