חדשות - לילך אשר-טופילסקי מונתה למנכלית קבוצת דיסקונט אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 19/01/2020
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > לילך אשר-טופילסקי מונתה למנכ"לית קבוצת דיסקונט
  כתבות אחרונות
המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת ! תרומת יהדות רומניה להתיישבות העובדת בישראל– גדולה, ענפה ומכובדת !

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

לילך אשר-טופילסקי מונתה למנכ"לית קבוצת דיסקונט

מאת: שוש להב
לילך אשר-טופילסקי מונתה למנכ

לראשונה בתולדות בנק דיסקונט (1935), תכהן בו אישה כמנכ"לית. דירקטוריון בנק דיסקונט החליט על מינויה של לילך אשר-טופילסקי, 43, המשמשת כיום כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים וממונה על החטיבה הקמעונאית. בהצלחה!!לראשונה בתולדות בנק דיסקונט (שנוסד בשנת 1935), תכהן אישה כמנכ"לית. דירקטוריון בנק דיסקונט החליט על מינויה של לילך אשר-טופילסקי, 43, שעשתה קריירה מרשימה בבנק הפועלים ומשמשת בו כיום כמשנה למנכ"ל וממונה על החטיבה הקמעונאית.

לילך אשר-טופילסקי הינה מנכ"לית בנק שלישית בישראל, אחרי רקפת עמינח רוסק בבנק לאומי וסמדר ברבר צדיק בבנק הבינלאומי. בנוסף, מכהנות עוד שתי נשים בצמרת הכלכלה הישראלית - יעל אנדורן כמנכ"לית משרד האוצר וד"ר קרנית פלוג כנגידה בפועל של בנק ישראל.

ד"ר יוסי בכר, יו"ר הדירקטוריון של דיסקונט: "ועדת האיתור והדירקטוריון ניהלו תהליך מסודר ומתודולוגי, שבסופו נבחרה לילך לנהל ולהנהיג את קבוצת דיסקונט. לילך מביאה איתה ידע מקצועי רב וניסיון מוכח בניהול. בתפקידיה הקודמים היא נחשפה למגוון רחב של תחומים מרכזיים בעולם הבנקאות. אני משוכנע שלילך תשתלב במהרה בקבוצת דיסקונט ותוביל אותה, בנחישות ובהצלחה, לשיאים חדשים".

דירקטוריון בנק דיסקונט החליט על מינויה של לילך אשר-טופילסקי למנכ"לית קבוצת דיסקונט(יום ה' 17.10.2013), בהתאם להמלצת ועדת האיתור, בראשות ד"ר יוסי בכר. ועדת האיתור מונתה במטרה לסייע לדירקטוריון בתהליך איתור מועמדים לתפקיד מנכ"ל הקבוצה, במקומו של ראובן שפיגל שהודיע על פרישתו לפני כחודשיים.

לילך אשר- טופילסקי כיהנה בתפקידי ניהול מגוונים בבנק הפועלים מאז שנת 1998. משנת 2009 ועד היום, אשר-טופילסקי מכהנת כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים וכחברת הנהלה הממונה על החטיבה הקמעונאית. במסגרת זו ניהלה את מערך 280 הסניפים של הבנק והובילה יוזמות עסקיות משמעותיות. במקביל, פעלה ליישום מודלים וכלים חדשניים בתחום השירות, בהתאמה למגזרי הלקוחות השונים.

בין השנים 2009-2007 כיהנה כמשנה למנכ"ל וכחברת הנהלה הממונה על חטיבת האסטרטגיה. במסגרת זו, הייתה אחראית על גיבוש אסטרטגיה עסקית לפעילות הבנק על כל זרועותיו והתווייתה.

אשר- טופילסקי בוגרת תואר ראשון (BA) בהצטיינות במסלול הדו-חוגי לכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר שני במינהל עסקים (MBA), מאוניברסיטת .Kellogg School of Management, Northwestern University, Chicago, USA

מינויה של לילך אשר-טופילסקי כפוף לאישור בנק ישראל ומועד תחילת הכהונה טרם נקבע.

(*תמונה: יח"צ)נוצר: 10/18/2013 3:38:00 PM
עודכן: 10/18/2013 3:39:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים