חדשות - את נוהגת כל הכבוד מסתבר שמגיעות לך הטבות ושירותים בביטוח הרכב אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 21/04/2021
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > חדשות > את נוהגת ? כל הכבוד! מסתבר שמגיעות לך הטבות ושירותים בביטוח הרכב
  כתבות אחרונות
למה לי פמיניזם עכשיו? למה לי פמיניזם עכשיו?

המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות המועצה להנצחת הרצל מצדיעה לנשים ציוניות

צלמי עיתון צלמי עיתון "ידיעות אחרונות" מציגים - עשור להתנתקות

צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס צרצרפיס - הפעם בנושא 'קורות חיים' - הוכרזו הזוכים בתחרות 140 התווים של מפעל הפיס

הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים הכנס הבינלאומי ה-35 לגנאלוגיה יהודית, בירושלים

נטע אריאל – אשת השנה תשע נטע אריאל – אשת השנה תשע"ה

טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף טיפים מיוחדים ובטיחותיים לחימום בחורף

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן
שתפו בפייסבוק

את נוהגת ? כל הכבוד! מסתבר שמגיעות לך הטבות ושירותים בביטוח הרכב

מאת: אלון ברזלי

חברות הביטוח שמו לב שנשים משתתפות בפחות תאונות דרכים מגברים, והן מחזרות אחריהן באמצעות מבחר הטבות ומחירים מוזלים.לא תופתעו לשמוע שנתונים סטטיסטיים מעידים כי נשים מעורבות בהרבה פחות תאונות דרכים מגברים באופן כללי, ובפרט לגבי תאונות קטלניות. הדבר לא  נעלם מעיניהן של חברות הביטוח, אשר פתחו במסע חיזורים אחר נהגות, באמצעות פוליסות ביטוח רכב זולות יותר מאשר נהגים ומגוון הטבות אטרקטיביות.

ידעת? פוליסות ביטוח רכב לנשים לרוב זולות יותר מפוליסות לגברים! ביטוח רכב תלוי במגוון גורמים ובהם היסטוריית התביעות של המבוטח, סוג הרכב ועוד. ככל שהיסטוריית הנהג, כוללת יותר תביעות ביטוח, כך תהיה עלות הפרמיה גבוהה יותר. בהתאם לנתונים הסטטיסטים לגבי מאפייני הנהיגה של נשים, חברות ביטוח רבות מעניקות לנשים הנחה אוטומטית בפרמיות הביטוח לרכב! (זאת כמובן גם בהתאם לנתונים האישיים של כל אישה ועמידה ביתר הקריטריונים של הביטוח). בנוסף, קיימות פוליסות המיועדות באופן בלעדי לאמהות לילדים צעירים, אולם גם לגביהן, במידה שהאם היא הנהגת העיקרית ברכב, אך לא היחידה, ניתן להוסיף לביטוח  נהגים נוספים,  דוגמת בן זוג, הסבים או בני משפחה אחרים.

לא רק המחיר. אבל המחיר הנמוך של פרמיית הביטוח הוא לא ההטבה היחידה שנשים יכולות לקבל כאשר הן מבטחות את רכבן. על מנת לגייס את הלקוחות האטרקטיביות, מציעות חברות הביטוח גם מגוון הטבות ושירותים מפנקים שיחסכו זמן יקר ויקלו על החיים. פינוקים כגון שירות החלפת גלגל 24 שעות ביממה, פריצת מנעולים למקרה שהמפתחות נשכחו בטעות ברכב, תיקון שמשות בבית הלקוחה (מבלי להגיע למוסך), ביטוח לכיסא התינוק (אם יש) בעת גניבת הרכב, טיפול בהעברת הרכב טסט פעם בשנה, ואפילו לקיחת הרכב למוסך וטיפול בתקלות מכאניות שצצו לפתע ויש לטפל בהן בדחיפות.

תאונה חס וחלילה? תאונות דרכים הינן אירועים מלחיצים ביותר, ולעיתים אף הרכב ניזוק ואינו בר נסיעה. במקרים אלו, מציעות חברות הביטוח במסגרת הפוליסות הייחודיות, שירות חשוב במסגרתו הרכב ייגרר למוסך או לחניון לילה והנוסעים יוסעו למחוז חפצם ללא עלות נוספת וללא טרטור מיותר. ראוי לציין כי מבטחת הרכב תהיה רשאית לבחור את השמאי שברצונה שיעריך ויאמוד את הנזקים, וכן לבחור את המוסך שתרצה שיתקן את רכבה.

מסקנה: אם את יום האם הפכו ליום המשפחה, לפחות לרגל יום האישה כדאי שתדעי שחברות הביטוח מעניקות ביטוחים אטרקטיביים במיוחד לנשים. בטרם בחירת ביטוח רכב, אנו ממליצים לך לבחון היטב מה עלות הפרמיות בחברות השונות ולהשוות מחירים, אך לא פחות חשוב מכך, להשוות אילו שירותים ומוצרים נלווים כולל הביטוח, אשר גם אם לא יחסכו לך כסף רב, ימנעו התרוצצות, חוסר נעימות ויסייעו ברגעים מלחיצים כמו תאונת דרכים.

 

אז - נסיעה בטוחה ומפנקת...

 

*** אלון ברזלי הוא סמנכ"ל בכיר ומנהל האגף לביטוח אלמנטרי פרט בהראל חברה לביטוח.

 

 נוצר: 3/7/2012 9:10:00 PM
עודכן: 3/8/2012 11:40:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים